Gry tygryska

Minitest: Gry tygryska

Na korzyść programu przemawia różnorodność zabaw. Oprócz więc typowo zręcznościowego zadania, jakim jest przeprawienie żaby na drugi koniec rzeki czy też unikanie bomb wciąż rozrastającym się wężem, mamy gry, w których musimy się wykazać umiejętnością logicznego myślenia, jak choćby warcaby. Połączenia zręczności i spostrzegawczości wymaga Labirynt, przez który trzeba szybko przeprowadzić pingwina. Zwolennicy ćwiczenia pamięci sięgną po Memo – zabawę polegającą na dobieraniu parami kolejno odkrywanych kart. Atutem pakietu jest również zróżnicowanie poziomu trudności gier.

Grafika jest przyjazna i kolorowa, ale daleko jej do szczytowych osiągnięć wytwórni Disneya. Pakietu nie trzeba instalować – wystarczy włożyć CD-ROM do odtwarzacza i oddać się rozrywce.

Instrukcja zawiera dodatkowo obrazki do pokolorowania. Oprócz tego znajdziemy w niej opisy gier, niestety, zbyt lakoniczne. W samym programie brakuje pomocy dla tych na przykład, którzy nigdy wcześniej nie zetknęli się z Reversi.

Naszym współtowarzyszem tych wszystkich rozrywek będzie oczywiście tytułowy Tygrysek, w którego pokoju będziemy się bawić. Tygrysek nigdy się nie męczy, nie marudzi, zawsze ma ochotę pograć i zawsze ma czas. Dla każdego malucha będzie świetnym partnerem do zabawy, ponieważ – podobnie jak dzieci – łatwo daje się ponosić emocjom. Nawet jeśli deszcz miałby padać bardzo długo, nasza pociecha wyposażona w peceta i Gry tygryska nie powinna się nudzić.

Liczba CD: 1
Język: polski
Wymagania: PC Pentium, 16 MB RAM, napęd CD-ROM 45, Windows 9x
: dobór ciekawych i zróżnicowanych gier
: brak przemocy
– brak pomocy ekranowej w grze i lakoniczna instrukcja
Producent: Marksoft, Warszawa,
tel.: (0-22) 663 93 90,
faks: 663 92 98,
e-mail: [email protected]
http://www.marksoft.com.pl/
Cena: 49 zł