Odpowiadanie na listy w Outlook Expresie

Jak zmienić w Outlooku Expresie 5.0, aby treść wiadomości na którą odpowiadam była umieszczana nad, a nie pod odpowiedzią? W menu Narzędzia | Opcje | Wysyłanie jest tylko "dołącz tekst w odpowiedziach" a nie ma żadnej konfiguracji jak ten tekst ma zostac dołączony. Jakub Zarebski Niestety, jest to niemożliwe. Jeżeli chcemy, aby zgodnie z netykietą […]

Jak zmienić w Outlooku Expresie 5.0, aby treść wiadomości na którą odpowiadam była umieszczana nad, a nie pod odpowiedzią? W menu Narzędzia | Opcje | Wysyłanie jest tylko „dołącz tekst w odpowiedziach” a nie ma żadnej konfiguracji jak ten tekst ma zostac dołączony.

Jakub Zarebski

Niestety, jest to niemożliwe. Jeżeli chcemy, aby zgodnie z netykietą nasza odpowiedź była po liście, na który odpowiadamy, musimy przenieść go ręcznie.

W dziale Software w CHIP-ie 9/2000 w przeglądzie nowych produktów pojawiła się Opera 4.0. Autor stwierdził, że program nie obsługuje polskich znaków. W chwili obecnej jest dostępna nieoficjalna łata, która pozwala na swobodne korzystanie z naszych „ogonków”. „Uaktualnienie” można pobrać z witryny http://www.opera.webcom.pl/. Wystarczy zainstalować poprawkę i zmienić ustawienia dotyczące czcionek w ustawieniach Opery na skrypt wschodnioeuropejski.

Redakcja Magazynu komputerowego
plac Solidarności 1/3/5
53-661 Wrocław
Hotline
W pon., wt., czw. i pt. w godz. od 8.00 do 16.00;
w środy od 11.00 do 18.00
tel.: (0-71) 782 31 29
e-mail: [email protected]
Grupy dyskusyjne
Pytania techniczne:
#
#
#
W dziale Serwis | Forum znajdują się: programy Ctbios 1.3, Amiflash 8.26.02, Awdflash 6.6, pliki z biosami do plyty Shutlle HOT-661, wpis do Rejestru Cool bits, polska nakładka na GetRighta, nieoficjalna łata do Opery oraz program Ogonki 97
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.