Polska wersja Get- Righta i rejestracja programu

W CHIP-ie 7/2000 w teście programów FTP napisaliście, że jest polskojęzyczna wersja GetRighta. Tylko gdzie ją dostać? Poza tym chciałbym wiedzieć, w jaki sposób w Polsce można kupić licencję na programy shareware'owe (nie interesuje mnie wysyłanie pieniędzy za granicę). Pytanie z Internetu Polskojęzyczną wersję GetRighta (a właściwie nakładkę na program) można znaleźć pod adresami http://www.ajo.waw.pl/getright/ […]

W CHIP-ie 7/2000 w teście programów FTP napisaliście, że jest polskojęzyczna wersja GetRighta. Tylko gdzie ją dostać? Poza tym chciałbym wiedzieć, w jaki sposób w Polsce można kupić licencję na programy shareware’owe (nie interesuje mnie wysyłanie pieniędzy za granicę).

Pytanie z Internetu

Polskojęzyczną wersję GetRighta (a właściwie nakładkę na program) można znaleźć pod adresami http://www.ajo.waw.pl/getright/ i http://www.getright.w.pl/. Rejestracja tej i innych aplikacji shareware’owych, bez kłopotania się o wysyłanie obcych walut do innych państw, jest możliwa w Centrum Rejestracji Oprogramowania: http://www.skulski.pl/shareware/.

Redakcja Magazynu komputerowego
plac Solidarności 1/3/5
53-661 Wrocław
Hotline
W pon., wt., czw. i pt. w godz. od 8.00 do 16.00;
w środy od 11.00 do 18.00
tel.: (0-71) 782 31 29
e-mail: [email protected]
Grupy dyskusyjne
Pytania techniczne:
#
#
#
W dziale Serwis | Forum znajdują się: programy Ctbios 1.3, Amiflash 8.26.02, Awdflash 6.6, pliki z biosami do plyty Shutlle HOT-661, wpis do Rejestru Cool bits, polska nakładka na GetRighta, nieoficjalna łata do Opery oraz program Ogonki 97
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.