W skrócie

Najnowsza wersja znanego programu do zarządzania właściwościami obrazu PowerStrip (2.74) zawiera głównie poprawki do kart firmy Nvidia oraz potrafi już obsłużyć karty ATI Radeon. Rejestracja kosztuje 30 USD. ChoiceCaster 1.1 to bezpłatny odtwarzacz plików multimedialnych. Wyposażony w przeglądarkę WWW program obsługuje niemal wszystkie formaty plików audio i wideo. MP3 Turbo Injector 1.5 pozwala wstawić do […]

Najnowsza wersja znanego programu do zarządzania właściwościami obrazu

PowerStrip

(2.74) zawiera głównie poprawki do kart firmy Nvidia oraz potrafi już obsłużyć karty ATI Radeon. Rejestracja kosztuje 30 USD.

ChoiceCaster

1.1

to bezpłatny odtwarzacz plików multimedialnych. Wyposażony w przeglądarkę WWW program obsługuje niemal wszystkie formaty plików audio i wideo.

MP3 Turbo Injector

1.5

pozwala wstawić do pliku MP3 inny dowolny zbiór tego typu w jakimkolwiek miejscu. Proces ten odbywa się bez dekodowania plików. Rejestracja: freeware.

Mike Gibbard’s Characteristica 2.0

to zamiennik windowsowej Tablicy znaków. Ten bezpłatny program przyda się zwłaszcza posiadaczom edycji 9x i NT, jako że bardzo przypomina aplikację tego typu wbudowaną w Windows 2000.

Użytkownicy programów Microsoft Outlook i Outlook Express mogą wykorzystać aplikację Paper Maker 7.0.0.2 do tworzenia własnych papeterii, czyli teł stosowanych niekiedy przy wysyłaniu poczty w formacie HTML. Rejestracja: 24 USD.

PlanMagic Business 5.1

to program ułatwiający przygotowanie biznesplanów. Do działania wymaga przeglądarki WWW z obsługą Javy. Pracuje w systemach Windows 9x/NT/2000 i kosztuje 85 USD.

Rosoft Media Player 1.0

to nazwa programu służącego do odtwarzania plików multimedialnych. Bezpłatna aplikacja obsługuje listy utworów w formacie MPU oraz własnym – RML.

PortICE 2.0

pełni funkcję prostego firewalla, chroniącego przed atakami koni trojańskich. Monitoruje on porty TCP/IP komputera podłączonego do Sieci, informując o próbach ich wykorzystania. Rejestracja: freeware.

Motherboard Monitor

nie będzie dalej rozwijany. Ostatnią wersją tego programu do monitorowania płyty głównej jest 4.18.

Najnowsza edycja uniwersalnej przeglądarki plików Quick View Plus nosi numer 6.01.

Ostatnia zaś wersja Winampa, najpopularniejszego odtwarzacza plików MP3, opatrzona jest numerem 2.65.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.