Minitest

Opisywane urządzenie to profesjonalny interfejs muzyczny, podłączany do komputera przez port USB. Mimo niepozornego wyglądu układ charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami dźwięku, które do tej pory oferowały tylko zaawansowane urządzenia studyjne. Głównym przeznaczeniem interfejsu jest przetwarzanie dźwięku w czasie rzeczywistym. Waveterminal U2A został wyposażony w 24-bitowe przetworniki A/C i C/A, które zapewniają bardzo wysoką jakość […]

Opisywane urządzenie to profesjonalny interfejs muzyczny, podłączany do komputera przez port USB. Mimo niepozornego wyglądu układ charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami dźwięku, które do tej pory oferowały tylko zaawansowane urządzenia studyjne.

Głównym przeznaczeniem interfejsu jest przetwarzanie dźwięku w czasie rzeczywistym. Waveterminal U2A został wyposażony w 24-bitowe przetworniki A/C i C/A, które zapewniają bardzo wysoką jakość obrabianych próbek. Układ umożliwia rejestrację sygnału audio na dysku z częstotliwościami: 32 kHz, 44,1 kHz oraz 48 kHz, a także zmianę częstotliwości sygnałów cyfrowych.

Waveterminal zaopatrzono w osiem gniazd, pozwalających na podłączenie do niego praktycznie każdego urządzenia audio. Oprócz standardowych złączy analogowych na tylnej ściance znajdują się dwie pary wejść i wyjść cyfrowych (koaksjalne i optyczne).

W pudełku poza samym przetwornikiem znajduje się dyskietka z jednym bardzo prostym programem, służącym do konfiguracji Waveterminala. Oprogramowanie to zaopatrzone jest w szereg przydatnych funkcji, umożliwiających np. miksowanie sygnałów – zarówno cyfrowych, jak i analogowych – regulację głośności poszczególnych kanałów, zmianę częstotliwości sygnałów cyfrowych itp. Według zapewnień producenta dostępna w sprzedaży wersja urządzenia zawiera program Samplitude Project 5.5.

Pomimo swej prostoty Waveterminal jest urządzeniem adresowanym raczej do wąskiej grupy odbiorców profesjonalnych, będących w stanie w pełni wykorzystać jego możliwości. Układ oferuje wysoką jakość dźwięku. Aby się o tym przekonać, z pewnością nie wystarczą domowe głośniki do komputera. Kolejną barierą jest cena, która dla wielu może okazać się przeszkodą nie do przebycia.

Złącze: USB
Przetwornik A/C i C/A: 24-bitowy
Gniazda we/wy: 2/2 analogowe, 2/2 cyfrowe (koaksjalne i optyczne)
Gwarancja: 1 rok
Cena: 1300 zł
: bardzo wysoka jakość dźwięku
– wygórowana cena
Producent: EGO SYStems, Korea Płd.
http://www.egosys.net/
Dostarczył: Sound Import, Chorzów
tel.: (0-32) 24 11 746, faks: 24 11 746
e-mail: [email protected]
http://www.kartydzwiekowe.com.pl/
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.