Przenoszenie folderu Ulubione

Czy mogę przenieść całą zawartość folderu Ulubione (wszystkie odnośniki) programu Internet Explorer do innego komputera w taki sposób, aby szybko je uaktywnić na innej maszynie? Używam aktualnie IE w wersji 5.0. Krzysztof Kolka Zawartość folderu Ulubione można bez problemu przenieść do innego komputera. W rzeczywistości skróty widoczne w menu Ulubione to nic innego jak pliki […]

Czy mogę przenieść całą zawartość folderu Ulubione (wszystkie odnośniki) programu Internet Explorer do innego komputera w taki sposób, aby szybko je uaktywnić na innej maszynie? Używam aktualnie IE w wersji 5.0.

Krzysztof Kolka

Zawartość folderu Ulubione można bez problemu przenieść do innego komputera. W rzeczywistości skróty widoczne w menu Ulubione to nic innego jak pliki znajdujące się w odpowiednich folderach systemowych. W Windows 9x może to być C: WindowsUlubione (jeśli nie używamy profili) lub podobnie jak w NT C: WindowsProfiles _nazwa_użytkownka_ Ulubione. W przypadku Windows 2000 swoich skrótów należy poszukiwać w folderze C:Documents and Settings _nazwa _użytkownika_ Ulubione. Zawartość wymienionych folderów można skopiować lub przenieść tak samo, jak robi się to w przypadku normalnych plików i folderów. Jeśli w docelowym folderze są już skróty stworzone wcześniej, to lepiej będzie, jeśli w Ulubionych założymy nowy podfolder i do niego zapiszemy przeniesione linki. W ten sposób unikniemy bałaganu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.