Szybsze niż artykuł

Nie tylko artykuły są publikowane w serwisie CHIP Online przed pojawieniem się naszego magazynu w kioskach. Przyspieszyliśmy także aktualizację rankingów Top 10, która do tej pory była przeprowadzana dopiero kilka dni przed pojawieniem się CHIP-a w kioskach. Od niedawna nowe urządzenia umieszczane są w Top 10 zaraz po ich przetestowaniu, nawet zanim powstanie opisujący je artykuł.

Kolejną zmianą jest ikona PC Marketu, która pojawiła się obok cen niektórych artykułów. Oznacza ona, że wartość znajdująca się w danym miejscu jest średnią cen z PC Marketu. Będziemy dążyli do tego, aby w przyszłości ceny wszystkich produktów dostępnych na rynku były brane z PC Marketu.

W zestawieniach Top 10 zmieniliśmy także kategorie, w których prezentowane są niektóre grupy urządzeń. Część z nich połączyliśmy, nie odbierając Wam możliwości wyświetlenia dawnych rankingów. Na przykład zamiast dwóch kategorii opisujących monitory (17 i 19-calowe) mamy jedną. Oczywiście – wybierając odpowiednią pozycję z listy opuszczanej – nadal możemy ograniczyć zestawienie do monitorów o przekątnej np. 17 cali.