Stereo i w kolorze

Reklama

Telewizja to nadal najpopularniejsze źródło rozrywki. Warto zatem wiedzieć, jak zażegnać konflikty między zwolennikami brazylijskich seriali i entuzjastami sportu. Jeśli tylko mamy w domu komputer, zwaśnione strony pogodzić można dzięki karcie tunera TV. Dostępne na rynku modele spełnić powinny oczekiwania niemal wszystkich użytkowników pecetów.

Mimo rosnącego znaczenia Internetu każdy może dostrzec, że wszechobecna telewizja nadal nie traci na popularności. Wynalazek, którego podstawy technologiczne opracowano ponad pół wieku temu, tak naprawdę mimo wielu modyfikacji niesie ze sobą balast starych pomysłów i dawnych ograniczeń technicznych. Wszystko wskazuje na to, że prawdopodobnie dopiero za kilkadziesiąt lat telewizor w znanej dziś formie zniknie z naszych domów. Takiej zmiany można się spodziewać wtedy, gdy infrastruktura Internetu lub innej globalnej Sieci pozwoli na przesyłanie dużych ilości informacji między dowolnymi punktami świata w stosunkowo krótkim czasie. Umożliwi to transmisję wielu strumieni cyfrowo zakodowanego przekazu o wysokiej jakości.

Info
Grupy dyskusyjne
Uwagi i komentarze do artykułu:
#
Pytania techniczne:
#
Internet
Tvmania
http://www.tvmania.pl/
Borg
http://kki.net.pl/~borgx/
VirtualDub
http://www186.pair.com/vdub/index.html
Conexant
http://www.conexant.com/
Na dołączonej do numeru płycie CD w dziale Hardware | Tunery TV znajdują się sterowniki do niektórych testowanych modeli, programy do obsługi tunerów, narzędzia do zapisu sekwencji wideo i dodatkowe kodeki wideo