Kup Pan cegłę…

Chcąc kupić coś na aukcji internetowej, nie wystarczy jedynie zarejestrować się w wybranym serwisie. Aby ustrzec się przed niemiłymi niespodziankami, należy przestrzegać kilku zasad.

Wraz z rozwojem Internetu pojawiło się w nim wiele nowych usług i sposobów na wydawanie pieniędzy. Niestety, brak odpowiednich przepisów sprawił, że większości z nas kojarzą się one z oszustwem i wyłudzaniem.

Odkąd sięgam pamięcią, zawsze byłem przeciwnikiem telefonów komórkowych. I jak na sceptyka przystało, postawę swą tłumaczyłem na wiele sposobów: szkodliwe promieniowanie, rezygnacja z prywatności itp., itd. Ale cóż, czasy się zmieniają i do wszystkiego trzeba dorosnąć ­ do zakupu telefonu zostałem zmuszony ze względu na charakter wykonywanej pracy. Będąc jednocześnie gorącym zwolennikiem Internetu, zdecydowałem, iż transakcji zakupu aparatu dokonam poprzez Sieć.

Info
Grupy dyskusyjne
Uwagi i komentarze do artykułu:
#
Pytania techniczne:
#
Internet
Wybrane aukcje internetowe
http://aukcje.onet.pl/
http://www.aukcje.home.pl/
http://www.allegro.pl/
http://www.alloo.pl/
http://www.aria.pl/
http://www.oaza.pl/
http://www.licytacje.pl/
http://www.aukcje2000.pl/
http://www.aukcje-platforma.pl/
http://a.buy.pl/
http://www.cojak.pl/
http://www.dajoferte.pl/
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.