C-Pen 600MX

Skaner do tekstu, notatnik i słownik, a wszystko zamknięte w urządzeniu wielkości dużego pióra. Nie ma znaczenia, czy jesteś turystą czy biznesmenem - C-Pen 600MX przyda Ci się w podróży.

Firma C-Technologies wprowadziła na rynek serię produktów o nazwie C-Pen. Model 600MX kształtem przypomina duże pióro. Jest wyposażony w wyświetlacz ciekłokrystaliczny, port podczerwieni, trzy przyciski i pokrętło, którym obsługujemy urządzenie. Kontruktorzy zaopatrzyli skaner w bardzo ciekawe i bogate oprogramowanie (także w wersji polskiej).

C-Pen ma służyć jako skaner tekstu. Odczytuje znaki o różnym kroju, kolorze i wielkości (od 5 do 22 punktów). Po zeskanowaniu możemy wszystko zapisać w pamięci (6 MB) lub wysłać do komputera przez port IrDA czy dołączony kabelek. Urządzenie może także pełnić funkcję podręcznego notatnika lub słownika. Standardowo dostępne – angielsko-niemiecki i niemiecko-angielski – zawierają około 75 tysięcy haseł. Niestety, tłumaczyć można tylko pojedyncze wyrazy. W wersji oferowanej na polskim rynku dostępny będzie „tłumacz” polsko-angielski i angielsko-polski. Inne wersje językowe będzie można dokupić.

Biorąc pod uwagę funkcjonalność, prostotę użytkowania, a przede wszystkim niewielkie wymiary, C-Pen wydaje się doskonałą ofertą dla ludzi, którzy w podróży często wykorzystują słownik oraz sporządzają notatki.

Masa: 80 g (z bateriami)
Pamięć RAM/Flash: 512 KB/6 MB
Szybkość skanowania: 15 cm/s
Gwarancja: 12 miesięcy
Cena: 1140 zł
+ łatwa obsługa
+ wbudowany notatnik
– tylko jeden słownik w standardzie
Producent: C-Technologies, Szwecja
http://www.cpen.com
Dostawca: Auto ID Polska, Kraków
tel.: (12) 656 04 43
http://www.autoid.pl
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.