First Certificate in English

Test programu "First Certificate in English".

Program, a zarazem metoda nauki propagowana przez poznańską firmę SuperMemo World są obecne na mapie rodzimego (nie tylko) oprogramowania od kilkunastu lat. Również i Czytelnicy CHIP-a mieli parokrotnie okazję zapoznać się zarówno z samą aplikacją, jak i dołączanymi do niej różnorakimi bazami wiedzy.

Tym razem przedmiotem nauki jest (u)znany na całym świecie certyfikat znajomości języka angielskiego. Do First Certificate in English, bo o nim mowa, można się przygotowywać, uruchamiając program Test, zawierający około 1000 ćwiczeń. Zestaw składa się z 5 typów zadań, w których kursant musi wykazać się m.in. umiejętnością czytania, pisania i rozumienia tekstu angielskiego.

Praca z programem Testy może odbywać się w jednym z trzech trybów (początkujący, podstawowy i zaawansowany). Kursanci, którzy są pewni zdobytej wiedzy, mogą się natychmiast sprawdzić, uruchamiając jeden z dwóch programów Symulacja, stanowiący sprawdzian (trzygodzinny) wiadomości. Jeśli tylko nauka za pośrednictwem SuperMemo będzie miała charakter ciągły i systematyczny (zgodny z ideą i filozofią programu), to włożony w nią wysiłek na pewno nie zostanie zmarnowany. Wtedy dyplom First Certificate in English sam znajdzie się w kieszeni.

Wymagania: Windows 9x/Me/NT/2000, ok. 15 na dysku
+ skuteczność nauki
+ uznana metoda dydaktyczna
Producent: SuperMemo World, Poznań
tel.: (61) 873 62 60
http://www.supermemo.com
Cena: 99 zł