CIEKAWE ADRESY

www.counter-strike.pl To nie Quake ani Unreal są najpopularniejszymi grami FPP. Polscy fani Counter-Strike'a rozpoczynają dzień od wizyty na tej właśnie stronie. game-over.net Szukasz naprawdę wyczerpującej, opracowanej według szczegółowych kryteriów recenzji najnowszej gry? Zajrzyj na witrynę, gdzie gra się już skończyła. www.3dspotlight.com Coś mało FPS-ów "wyciąga" mój komputer... Tu dowiesz się - między innymi - jak […]

www.counter-strike.pl To nie Quake ani Unreal są najpopularniejszymi grami FPP. Polscy fani Counter-Strike’a rozpoczynają dzień od wizyty na tej właśnie stronie. game-over.net Szukasz naprawdę wyczerpującej, opracowanej według szczegółowych kryteriów recenzji najnowszej gry? Zajrzyj na witrynę, gdzie gra się już skończyła. www.3dspotlight.com Coś mało FPS-ów „wyciąga” mój komputer… Tu dowiesz się – między innymi – jak poprawić osiągi swojej maszyny w wielu grach. www.voodooextreme.com Nowości, wiadomości, ciekawostki, wywiady, zrzuty ekranowe z zapowiadanych gier… Codziennie ekstremalnie duża dawka naprawdę ciekawych newsów.

unreal.gracz.net Najlepsza – oczywiście po planetunreal.com – strona dla grających w Unreal Tournament. A już na pewno najlepsza w Polsce. gameguru.box.sk Wprawdzie połączenie ze Słowacją czasami szwankuje, ale warto się pomęczyć. Takiej wyszukiwarki informacji o grach (także tzw. cheatów) nie ma nigdzie. www.avault.com Zastanawiasz się, jakie gry pojawią się na rynku za 3 miesiące lub pół roku? Proszę bardzo – na stronie Adrenaline Vault wszystkiego się dowiesz. A nawet więcej… www.valhalla.pl Strona poświęcona jest wszystkim grom komputerowym, ale dzięki sprawnej wyszukiwarce łatwo znaleźć „strzelankowe mięsko”.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.