Mint 3D

Sześciokanałowa karta dźwiękowa Mint 3D symulująca dźwięk przestrzenny zapewnia niezapomniane wrażenia nie tylko podczas oglądania filmów DVD ale także w najnowszych grach.

Karta dźwiękowa 3D firmu Mint należy do grupy urządzeń zdolnych odtwarzać dźwięk przestrzenny. Zaletą tego modelu jest zdolność do nakładania efektów symulujących rozchodzenie się dźwięku w różnego typu pomieszczeniach (m.in. hall, arena) na sygnał wyjściowy w czasie rzeczywistym. Do karty dołączono aplikację AudioRack służącą do odtwarzania plików dźwiękowych. Program umożliwia dodawanie efektu przestrzeni do odtwarzanego sygnału, a także wykorzystanie dziesięciokanałowego korektora barwy dźwięku z predefiniowanymi ustawieniami, np. rock czy pop.

Karta dźwiękowa Mint 3D
Układ: C-Media CMI8738/PCI-6ch-MX
Obsługiwane systemy dźwięku: HRTF 3D, C3DX, A3D 1.0, EAX 1.0, DirectSound, DirectSound 3D, DirectMusic
Gwarancja: 12 miesięcy
Cena (z VAT-em): 65 zł
+ dobra jakość dźwięku
+ niska cena
– brak możliwości odtwarzania dźwięku Dolby Digital 5.1 z filmów DVD
Producent: Mint, Polska, http://www.mint.com.pl/
Dostawca: Action, Warszawa,
tel.: (22) 877 06 12
http://www.action.pl/

Do urządzenia można podłączyć dwa, cztery lub sześć głośników (przednie, tylne oraz centralny i subwoofer). Sugerowałoby to, że karta może być wykorzystana do budowy zestawu kina domowego, jednak podczas odtwarzania filmu DVD za pomocą programu PowerDVD 3.0 nie udało się włączyć sześciokanałowego dźwięku Dolby Digital. Ze względu na niską cenę i dobrą jakość dźwięku można polecić kartę firmy Mint użytkownikom oczekującym wrażeń słuchowych bogatszych od tych, które oferuje standard stereo.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.