Weź za darmo i przetestuj

multiTEST

Najnowsze procesory Intel Pentium 4 z jądrem Northwood i 512 KB pamięci podręcznej wraz z wentylatorami

Jamicon JMC940BP

(łożysko kulkowe, głośność 31,8 dB, 4200 RPM, maks. P4 (2,6 GHz).

Obudowa typu miditower umożliwiająca podłączenie dwóch urządzeń USB oraz mikrofonu i słuchawek poprzez złącza ukryte za uchylaną pokrywą w dolnej części przedniego panelu. Boki otwierane przy użyciu śrub odkręcanych ręką ułatwiają montaż podzespołów. ProStation jest wyposażona w cichy zasilacz ATX Hunt Key o nominalnej mocy 300 W; ma też dwa dodatkowe wentylatory.

Doskonale wyposażona płyta główna. Na pokładzie: USB 2.0, kontroler RAID 0/1 ATA-133 i sześciokanałowy chip dźwiękowy CM18738. A ponadto system Fuzzy Logic III do podkręcania komputera z poziomu Windows oraz Live Driver i Live BIOS pozwalający na uaktualnianie BIOS-u i sterowników do płyty wprost z Internetu!

Płyta na chipsecie Intela i845D, wyposażona w układ dźwiękowy zgodny z AC ’97.

Ciekawostką są aż cztery Gniazda DIMM

(dla pamięci DDR SDRAM) oraz dodatkowe wejście zasilania (AUX Power Connector).

„Gadająca płyta”

wyposażona w system Dr. Voice informujący głosem o problemach ze sprzętem. Idealna dla overclockerów, gdyż umożliwia zmianę FSB co 1 MHz i jest wyposażona w WatchDog Timer, sprawdzający maksymalną sensowną częstotliwość taktowania. Działa z pamięciami DDR SDRAM. W zestawie Norton AntiVirus.

Komplet informacji, w tym szczegóły regulaminu, znajdziesz na internetowych stronach http://multitest.chip.pl/ oraz na dołączonym do bieżącego numeru CHIP-a krążku CD w dziale Aktualności | multiTEST .