Alcatel One Touch 715

One Touch 715 to pierwszy telefon z górnej półki produkcji Alcatela. Czy warto inwestować w ten aparat, skoro rynek pełen jest konkurencyjnych produktów?

W kilka dni po oficjalnej prezentacji najmłodsze dziecko francuskiego koncernu telekomunikacyjnego trafiło do redakcyjnych testów. Uwagę szczególnie przyciąga niebanalny kształt aparatu.

OT715 to w rozumieniu Alcatela telefon z górnej półki. Aparat wyposażono m.in. w duży wyświetlacz (100×150 pikseli), GPRS (klasa 10), WAP (1.2.1), EMS (4.0) oraz bogate funkcje personalizacji i ciekawe narzędzia (np. organizer mieszczący do 1000 wpisów spotkań czy listę zadań). Dane możemy synchronizować z pecetem zarówno za pomocą kabelka, jak i portu podczerwieni. W zestawie z telefonem otrzymujemy stosowne oprogramowanie.

Interesującą funkcją jest także możliwość korzystania z ekranu w trybie pionowym lub poziomym. W telefonie znajdziemy trzy gry oraz polifoniczne dzwonki. Alcatel One

Wymiary: 116x43x20 mm
Waga: 88 g
Czas rozmowy/czuwania: 6,5 h/250 h
+ duży, funkcjonalny wyświetlacz
+ wiele dodatkowych aplikacji
– niewygodny joystick
Producent: Alcatel, Francja http://www.alcatel.com/
Dostawca: Alcatel Polska, http://www.alcatel.pl/
Cena (z VAT-em): 1299 zł

Touch 715 to telefon ciekawy, choć spóźniony o kilka miesięcy. Bez wątpienia jest to najbardziej zaawansowany telefon komórkowy Alcatela, ale z klasycznymi high-endami przegrywa już na starcie, m.in. z powodu braku kolorowego wyświetlacza, obsługi MMS-ów, a gdybym chciał być wybredny – to także technologii Bluetooth. Poza tym konstrukcja joysticka, którym obsługuje się praktycznie wszystkie funkcje, sprawia, że aktywne korzystanie z OT715 nie jest najmilszym przeżyciem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.