Express Web Pictures 1.81

Ilustracje stanowią ważny element wielu stron internetowych. Jeśli chcesz szybko przenieść pliki graficzne z Sieci na dysk, wypróbuj Express WebPictures 1.81.

W Internecie znajdziemy setki stron, na których umieszczono interesujące lub potrzebne nam do pracy zdjęcia, rysunki czy obrazki. Zapisanie ich na dysku metodą „tradycyjną” (z użyciem przeglądarki WWW), zajmuje dużo czasu. Z programem Express Web Pictures ta operacja staje się dziecinnie prosta i bardzo szybka. Wystarczy podać adres strony WWW (lub przeciągnąć go do okna programu z przeglądarki) i aplikacja zapisze wszystkie obrazki w podanym przez nas folderze.

Wymagania: Windows 9x/Me/NT/2000/XP, ok. 1 MB na dysku
+ przeglądarka plików graficznych
+ generowanie galerii miniaturek
Producent: ExpressSoft,
http://www.express-soft.com/
Licencja: 39,95 USD

Możemy również tak ustawić preferencje w programie, by zapisał on tylko zdjęcia odpowiadające naszym wymaganiom, np. ustawimy minimalną wielkość obrazków, które chcemy zapisać (gdy potrzebne są nam zdjęcia dobrej jakości), lub określimy, jaką najmniejszą rozdzielczość mogą mieć pobierane ilustracje. Express Web Pictures oferuje nam także narzędzia do przeglądania pobranych zdjęć, takie jak podgląd w oknie obok listy, przeglądanie w dużym oknie czy pokaz slajdów. Jednym kliknięciem możemy ustawić wybrany obrazek jako tapetę na pulpicie. Aplikacja jest zintegrowana z innym programem firmy ExpressSoft: Express Thumbnail Creator. Jeśli zainstalujemy ten drugi na naszym dysku, z poziomu naszego WebPictures za pomocą jednego przycisku stworzymy galerię miniaturek. Express WebPictures to doskonała propozycja dla osób poszukujących pięknych fotografii, których tak wiele można znaleźć w Sieci.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.