10 na 10 z CHIP-em

Już 10 lat jesteśmy z Wami, Drodzy Czytelnicy, informując Was o urządzeniach, aplikacjach i nowinkach dotyczących rynku teleinformatycznego. Z tej właśnie okazji w 10 odsłonach prezentujemy historię rynku IT w Polsce i na świecie - w tym także tę, która stała się udziałem samego CHIP-a.

10 najładniejszych urządzeń

Drukarka atramentowa HP Photosmart 1100

Jest jedną z pierwszych drukarek atramentowych, która zerwała z tradycyjną szarością plastiku, z jakiego wykonywana jest większość obudów sprzętu komputerowego. Urządzenie, zaprojektowane w czarnej tonacji z dokładnie dopracowanymi szczegółami, prezentuje się bardzo efektownie.

Logitech Cordless Desktop Optical

Doskonale zaprojektowana klawiatura, bardzo dobrze działająca myszka, czarna kolorystyka obudów obydwu urządzeń – to zestaw dla osób chcących zmienić szarą rzeczywistość biurka.

Komputer Adax Flex

Firma JTT jako jedna z pierwszych zerwała z tradycyjną obudową MIDI Tower. Seria produkowanych komputerów Flex wzbudziła duże zainteresowanie użytkowników ze względu na nietypową, dużo mniejszą od wieży obudowę i kolorystykę.

Apple iMac

Te urządzenia na zawsze zmieniły wizerunek komputera. Przyciągają uwagę niezwykłą stylistyką i nietypowym pomysłem na komputer. Taką maszynę można postawić nawet w bardzo ekskluzywnych pomieszczeniach.

Handspring Visor Neo

Palmtopy Visor wyróżniają się spośród komputerów podręcznych stylistyką. Najefektowniej prezentuje się Visor Neo zamknięty w półprzezroczystej obudowie, odsłaniającej wnętrze urządzenia.

Logitech Freedom 2.4 Cordless Desktop

Staranne wykonanie, miękko działające przyciski, manetka gazu działająca niczym potencjometr w superdrogim sprzęcie hi-fi i atrakcyjny wygląd to największe zalety bezprzewodowego joysticka Logitecha Freedom 2.4 Cordless Desktop.

Logitech Z-680

Bardzo dobre brzmienie i parametry to nie jedyne atuty zestawu głośnikowego Z-680. Wiele pracy włożyli w ten projekt również styliści. Ten zestaw głośników do kina domowego na pewno będzie miłym dodatkiem dla oka i ucha.

Płyty główne z serii Chaintech Zenith

Płyty z serii Zenith aż się proszą, aby zamontować je w przezroczystych obudowach i oświetlić dodatkowym światłem. Ciekawie dobrana kolorystyka i duże możliwości zainteresują osoby preferujące nie tylko case modding.

Subnotebook Cassiopeia Fiva

Obiekt pożądania każdego użytkownika tradycyjnego notebooka. Cassiopeia Fiva to jeden z najmniejszych przenośnych komputerów – subnotebooków (waży poniżej 1 kg!) z systemem operacyjnym Windows.

MIB (Memory in Black) – pamięć flash na USB

Scyzoryk? Telefon komórkowy? Piórnik? Jedno ze szpiegowskich akcesoriów Bonda? Do momentu otwarcia Memory in Blacka nie wiadomo, z czym tak naprawdę mamy do czynienia.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.