A4Tech 2HandWorks Wireless Desktop KBS-2548RP

Idealna klawiatura do zastosowań biurowych znacznie poprawiająca zarówno wydajność, jak i komfort pracy to marzenie niejednego pracodawcy. Czy takie urządzenie istnieje? Odpowiedzi na to pytanie stara się dostarczyć firma A4Tech.

Klawiatura 2HandWorks, jak sama nazwa wskazuje, ma umożliwić optymalne wykorzystanie obu rąk w trakcie pracy przy komputerze. Aby osiągnąć ten cel, projektanci z A4Tech wprowadzili szereg innowacji i usprawnień. Najważniejszym z nich, a zarazem najbardziej rzucającym się w oczy, jest przeniesienie bloku numerycznego na lewą stronę klawiatury. Dzięki temu nietypowemu rozwiązaniu pracownik zajmujący się w przeważającej mierze wprowadzaniem danych za pomocą klawiatury numerycznej ma możliwość efektywnego i wygodnego wykorzystania obu dłoni. Lewa znajduje się wówczas na wysokości bloku numerycznego, a prawa swobodnie operuje myszką.

A4Tech 2HandWorks Wireless Desktop KBS-2548RP
Klawiatura: Typ interfejsu: bezprzewodowy
Złącze odbiornika: PS/2 19 programowanych klawiszy oraz rolka
Myszka: Przyciski: 2 standardowe + rolka
+ programowalne dodatkowe klawisze
+ bezprzewodowy interfejs
+ klawiatura numeryczna umieszczona z lewej strony
– brak podstawki pod nadgarstki
– używanie klawiatry numerycznej wymaga treningu
Cena (z VAT-em): 210 zł, gwarancja: 24 miesiące
Info:www.a4tech.com.tw | www.megabajt.com.pl

Klawiaturę wyposażono w 19 dodatkowych klawiszy, które umożliwiają m.in. sterowanie przeglądarką internetową, odtwarzaczami multimediów czy też szybki dostęp do wybranych aplikacji, oraz rolkę spełniającą podobną rolę jak w myszkach. Warto także wspomnieć, że zarówno 2Hand Works, jak i dołączona do zestawu myszka wykorzystują radiowy interfejs RF. Rozwiązanie takie w znaczny sposób ogranicza liczbę kabli na naszym biurku.

Efektywna praca z zestawem 2HandWorks wymaga treningu i przyzwyczajenia. Trzeba jednak przyznać, że pomysł z klawiaturą numeryczną po lewej stronie jest dobry i ma spore szanse się przyjąć.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.