Nie karmić zwierzaków!

Usiądź wygodnie w fotelu i wybierz się na wirtualną wycieczkę po wrocławskim zoo. Zobaczysz i dowiesz się więcej niż podczas spaceru "na żywo"!

Multimedialna wycieczka po wrocławskim zoo to jednocześnie prawdziwa kopalnia wiedzy o zwierzętach. Znajdziemy tu systematykę zwierząt i roślin, trzy elektroniczne edycje książek państwa Gucwińskich i aż kilkadziesiąt tysięcy haseł w encyklopedycznym kompendium wiedzy o zwierzętach. Zawarte w nim informacje na pewno zaspokoją apetyt na wiedzę nawet najbardziej wymagających przyjaciół zwierząt. Sprawnie działająca wyszukiwarka pozwala łatwo i szybko dotrzeć do potrzebnych nam informacji. Niestety, nie obsługuje ona polskich znaków i trzeba o tym pamiętać podczas formułowania zapytania. Jeśli zamiast „zaba” wpiszemy w okno „żaba”, wynik wyszukiwania będzie zerowy.

Interaktywne Wrocławskie Zoo
Wymagania: Windows 9x/Me/XP
+ potężna dawka wiadomości o zwierzętach
+ pomysłowy system nawigacji po programie
– niezbyt atrakcyjne zdjęcia
Cena (z VAT): 50 zł
www.interior.net.pl

Wirtualną wycieczkę uprzyjemniają nam pełnoekranowe fotografie i interaktywne panoramy skalowane z mapą, choć zdjęcia niewątpliwie mogłyby być lepszej jakości. Także podkład muzyczny jest nieco uciążliwy – na szczęście można go łatwo wyłączyć. Głos lektora jest natomiast miły i wyraźny. Nawigacja po programie została rozwiązana w bardzo ciekawy i przyjemny w obsłudze sposób. Wycieczką sterujemy za pomocą pilota, który przypomina ten od telewizora. Każdy przycisk przenosi nas w inne miejsce aplikacji. Możemy się wybrać na prawdziwy spacer po ogrodzie przed ekranem komputera – zostaniemy pokierowani przez pracowników zoo w najciekawsze miejsca. Do naszej dyspozycji jest również mapa ogrodu. Na pewno wędrując po zoo przed ekranem – z lektorem opowiadającym nam o ciekawych miejscach, roślinach i zwierzętach – dowiemy się o mieszkańcach wrocławskiej placówki dużo więcej niż podczas prawdziwej wycieczki. Kto wie, może Interaktywne Wrocławskie Zoo to lepsza propozycja niż oglądanie „na żywo” smutnych czasami zwierzaków w klatkach?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.