Angielski w firmie

Wydaje nam się, że świetnie znamy angielski? To spróbujmy się dogadać w sprawach związanych z prowadzeniem firmy, handlem, księgowością, marketingiem itp. Okaże się, że nie rozumiemy mnóstwa słówek! Ale ułatwi nam to nowy kurs firmy Techland

Dla każdego, kto przebrnął przez wszystkie ćwiczenia i lekcje trzech poziomów pakietu Tell Me More 5 lub języka angielskiego używa na co dzień w pracy do zastosowań biznesowych, firma Techland przygotowała kolejną część znanego kursu. Nowy poziom, opatrzony dopiskiem „Business”, zawiera materiały pozwalające przyswoić sobie nie tylko zagadnienia i zwroty niezbędne w codziennej pracy w firmie, ale i terminy specjalistyczne, związane z handlem, księgowością, zamówieniami, marketingiem, obsługą klientów i rozliczeniami finansowymi.

Tell Me More 5 Business to całkiem spora dawka wiedzy. W trakcie 200 godzin nauki i podczas rozwiązywania ponad 1000 ćwiczeń z 25 różnych kategorii przeprowadzimy sporo negocjacji, konferencję, spotkamy naszych kontrahentów na międzynarodowych targach, obsłużymy dziesiątki klientów i zaprezentujemy korzystną ofertę naszej firmy.

Tell Me More 5 Business
Wymagania: Windows 9x/Me/2000/XP,
ok. 100 MB ma dysku
+ system rozpoznawania mowy oraz śledzenia błędów
+ różnorodność i zasób słownictwa
+ konta użytkowników
+ tryb nauki z przewodnikiem
Cena: 249 zł
www.techland.com.pl

Rozpoczynając pracę z programem, wybieramy sposób nauki: z przewodnikiem lub swobodny. Pierwszy z nich porządkuje proces przyswajania wiedzy, umożliwia określenie czasu, jaki uczeń chce poświęcać na naukę, wybranie priorytetów kształconych umiejętności oraz planuje kolejne lekcje. Tryb swobodny pozwala natomiast na naukę dowolnych treści w przez nas wybranej kolejności.

Ważnym elementem kursu jest też system rozpoznawania mowy oraz śledzenia błędów wymowy (Spoken Error Tracking System), który analizując nasze wypowiedzi, wystawia uczniowi ocenę i wskazuje miejsca popełniania błędów. Dodatkowo pomocne są też animacje fonetyczne oraz wykresy fali dźwiękowej, pozwalające poprawić zarówno wymowę szczególnie trudnych głosek oraz intonację.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.