Kieszonkowe biuro

Palmtop to coraz częściej urządzenie dla osób, które ani na chwilę nie chcą lub nie mogą tracić kontaktu z pracą. Ot, takie mobilne biuro - weźmy np. iPAQ-a h1915

W XXI wieku palmtopy w bardzo wielu przypadkach przestają być ekstrawagancją, a stają się zwykłym narzędziem pracy. W połączeniu ze stale spadającą ceną oraz zmniejszającymi się rozmiarami komputerów kieszonkowych powoduje to, że coraz więcej osób decyduje się na zakup tych urządzeń.

iPAQ Pocket PC h1915 jest właśnie przykładem małego i taniego palmtopa, który z pewnością w znacznym stopniu odciąży pamięć jego właściciela. Komputerek charakteryzuje się atrakcyjnym wzornictwem i mnogością funkcji, dzięki czemu zapewnia on stały dostęp do istotnych informacji osobistych i funkcji rozrywkowych.

Nowy iPAQ wyposażony jest w doskonały, kolorowy wyświetlacz, nieodbijający zewnętrznego światła. Opcja wymiany akumulatora wydłuża czas korzystania z komputera bez dostępu do stałego źródła zasilania, a gniazdo na karty pamięci SD pozwala na łatwy transfer plików muzycznych, graficznych i innych.

iPAQ Pocket PC h1915
Wymiary/masa: 114x63x20 mm/125 g
Czas czuwania/rozmowy: 180 h/130 min
Niektóre technologie: GSM 900/1800, CSD, GPRS, MMS, odtwarzanie MP3 i AAC, Java, radio FM
+ niewielkie rozmiary
+ duża liczba funkcji
– system w wersji 2002 (dostępna jest już 2003)
Cena: 1100 zł
www.hp.com
www.hp.com.pl

iPAQ oferuje kieszonkowe wersje powszechnie znanych aplikacji, takich jak Microsoft Outlook, Word i Excel, co daje dostęp do informacji biznesowych i osobistych, możliwość ich tworzenia i zarządzania nimi w czasie podróży. Kiedy praca w samolocie już Ci się znudzi, pozostaje jeszcze rozrywka. iPAQ pozwala na odtwarzania plików MP3 i WMA, oglądania filmów wideo w formacie Windows Media i korzystania z gier w dowolnym momencie.

W praktyce nowy iPAQ sprawdza się rewelacyjnie. Mały, poręczny i funkcjonalny – świetnie zastąpi siermiężnego notebooka w podróży, przynajmniej do momentu, gdy zechcemy utworzyć dłuższy tekst. Ale ten problem także możemy rozwiązać, dokupując do iPAQ-a klawiaturę.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.