Zdrowa tabletka

Kolejny raz chciałeś zabrać się za naukę angielskiego i nic z tego nie wyszło? Angielski w pigułce 3.0 to dobrze dobrana dawka wiedzy, która pomoże zrobić pierwszy krok

Angielski w pigułce 3.0 to swoiste przedszkole Profesora Henry’ego. Jest to aplikacja przeznaczona dla osób, które albo nigdy nie miały styczności z językiem angielskim, albo ich umiejętności są na poziomie podstawowym lub początkującym. Naukę z tym programem możemy rozpocząć niemal od zera: poznamy alfabet, pierwsze słowa i zwroty, a stopniowo poprzez niezbędne wiadomości z gramatyki dotrzemy do coraz trudniejszych ćwiczeń. Tak, by podczas pierwszej wycieczki za granicę kraju potrafić się już porozumieć.

Angielski w pigułce 3.0
Wymagania: Windows 9x/Me/2000/XP PL, ok. 10 MB na dysku
+ wygodny podział materiału
+ podręcznik i ćwiczenia z podstawami gramatyki
+ oddzielne konta użytkowników
+ przystępna cena
Cena: 39 zł
www.edgard.com.pl

Materiał aplikacji Angielski w pigułce 3.0 podzielono na szesnaście grup tematycznych. Podróże, hotel, jedzenie, miasto, pieniądze, zakupy – to tylko część z kilkunastu dostępnych w programie zagadnień, których znajomość bywa przydatna za granicą. W każdej z grup tematycznych użytkownik poznaje język, wykorzystując prezentacje, ćwiczenia na słówkach i zdaniach oraz sprawdzając rozumienie bardziej złożonych zdań ze słuchu. Dodatkowo odrobinę rozrywki przynosi rozwiązanie krzyżówki, a gotowych do wykorzystania zwrotów można się nauczyć, słuchając i analizując dialogi. Właśnie możliwość odsłuchania blisko 2000 słów, zwrotów i zdań przygotowanych przez profesjonalnych lektorów oraz nagrywania i porównywania własnej wymowy z oryginałem będzie dla osób początkujących bardzo cenną cechą programu.

Angielski w pigułce może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno w trakcie samodzielnej nauki, jak i jako pomoc uzupełniająca naukę w szkole czy na kursie. Dzięki oddzielnym kontom użytkowników z aplikacją może niezależnie pracować kilkoro uczniów. Zaś po opanowaniu materiałów przygotowanych przez autorów programu można sięgnąć po bardziej zaawansowane pakiety z serii Profesor Henry.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.