Żyj bezpiecznie!

Masz ważne dane? Boisz się o ich bezpieczeństwo? Weź w 8 edycji multitestu w styczniu 2004

TopSecret Next Generation

TopSecret Next Generation to polski program do zabezpieczania i szyfrowania danych przechowywanych w komputerach PC. Aplikacja działa na zasadzie sejfu – zaszyfrowane dane i programy przechowywane są w wirtualnych napędach, zakładanych przez użytkowników. Dostęp do sejfów zabezpieczony jest hasłem. TS NxG umożliwia zakładanie dowolnej liczby sejfów oraz użytkowników, a jedynym ograniczeniem tej liczby jest pojemność fizyczna dysków. Aplikacja pozwala na kodowanie jednym z trzech kluczy najnowszej generacji: Twofish, Serpent lub Rijndael. Wszystkie czynności odbywają się „w locie” i są niezauważalne dla użytkownika. Oprócz szyfrowania danych TS NxG pozwala także na bezpieczną wysyłkę i odbiór zakodowanej poczty elektronicznej. Program wyposażony jest w niszczarkę plików do bezpowrotnego usuwania zbiorów z dysku twardego.

W naszym teście programów do szyfrowania danych, opublikowanym w numerze 9/2003 CHIP-a, TopSecret Next Generation zdobył II miejsce w kategorii POWER i I w rankingu ECONO, a w numerze 12/2003 naszego pisma został nominowany do tytułu Produkt Roku 2003.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.