Testy, trendy, technologie

Nie ustajemy w śledzeniu potrzeb naszych Czytelników. Na podstawie licznych uwag i badań wprowadzamy kolejny pakiet zmian!

Przez CHIP-a przewinęło się już kilka pokoleń komputerowych geeków. Kilka razy przychodziło nam się żegnać z kolejnymi generacjami, które swe coraz wyższe wymagania próbowały zaspokajać gdzie indziej. Rozstania były przykre dla obu stron, ale nie było innego wyjścia: CHIP musiał pozostawać w rejonach „środka tabeli” i czekać na nowe, wstępujące pokolenia, by przejść z nimi ponownie tę samą drogę. Dzisiejsza generacja bardziej zaawansowanych jest już na tyle liczna i wymagająca, że tym razem zabieramy się z Wami.

Przedstawiamy więc Wam oto odmienionego CHIP-a, który powinien spełnić oczekiwania przede wszystkim tych z Was, którzy w przeszłości narzekali na zbyt skromną dawkę specjalistycznej wiedzy w piśmie. Istotę zmian, które wprowadzamy, najlepiej charakteryzuje nowy podtytuł CHIP-a. Zamiast „Magazyn komputerowy” logo opatrzyliśmy dopiskiem „Testy, trendy, technologie”, by podkreślić, że to właśnie na te elementy kładziemy od teraz największy nacisk.

Bez obaw – nie oznacza to wcale wywrócenia CHIP-a do góry nogami! Częściej niż dotąd będziemy teraz po prostu pisali o zasadach funkcjonowania sprzętu komputerowego, oprogramowania, sieci (w tym Internetu) itp. Więcej będzie też materiałów pozwalających lepiej się orientować w bieżących tendencjach rynkowych, dzięki czemu łatwiej Wam będzie uniknąć wyboru produktów wykorzystujących technologie skazane na rynkową „śmierć”. Jednocześnie nie rezygnujemy też z udzielania fachowych porad – chcemy Wam zaoferować więcej praktycznych informacji przeznaczonych dla bardziej wymagających odbiorców technologii teleinformatycznych.

Najważniejszą zmianą we wnętrzu pisma – oprócz nowej szaty graficznej – w pierwszej chwili wyda Wam się zapewne przemianowanie nazwy działu „Internet” na „Komunikacja” – sądzimy, że lepiej oddaje ona zawartość tej części pisma, koncentrującej się coraz częściej na różnych metodach przesyłania danych (np. bezprzewodowych). Począwszy od bieżącego numeru przyznawać też będziemy dodatkowe wyróżnienia CHIP-Tip w najważniejszych dla danego typu produktów kategoriach (np. za jakość w przypadku monitorów czy za wydajność dla kart graficznych). Na pewno doszukacie się też kilku nowych rubryk (np. „PC Kompas” czy „Technologie jutra” w dziale Aktualności).

Sądzę, że powinniście być usatysfakcjonowani. Mam rację? Jeśli chcecie wyrazić swoją opinię, zapraszam Was do podzielenia się swoimi opiniami za pośrednictwem strony http://www.chip.pl/kontakt.html.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.