Pulpit pod kontrolą

Jeśli masz dość oferowanych przez Microsoft tematów Pulpitu, sprawdź możliwości darmowego programu Webshots. Zarządzanie tapetami, tworzenie wygaszaczy ekranu czy podręczny kalendarz na desktopie to tylko niektóre funkcje tej aplikacji

Czasem nawet najpoważniejszym komputerowcom przyda się odrobina zabawy, a tej dostarczy im darmowy program Webshots Desktop. Jego podstawowe funkcje to zarządzanie tapetami Pulpitu oraz tworzenie screensaverów. W dowolnym miejscu ekranu można umieścić kalendarz z wybraną liczbą wyświetlanych miesięcy. Do aplikacji dołączono kolekcję tapet, którą da się wzbogacić własnymi zdjęciami. Ponadto na stronie producenta dostępna jest darmowa galeria, codziennie uzupełniana o dwie nowe tapety. Żeby uzyskać dostęp do internetowej bazy, wystarczy się zalogować.

Webshots Desktop 2.2
Wymagania: Windows 98/2000/XP, ok. 2 MB na dysku
+ dostęp do dużej liczby darmowych tapet, wygodny system zarządzania grafikami
– duża liczba reklam
Cena: Basic  –  freeware, Premium  –  1,99 USD za miesiąc
www.webshots.com

W darmowej wersji Basic aplikacja pozwala na pobieranie niewielu tapet w niskiej rozdzielczości. Po wykupieniu miesięcznego abonamentu (Premium Membership) uzyskamy dostęp do większej liczby fotografii w rozdzielczości 1200×1600 pikseli oraz do kilku innych funkcji, takich jak statystyki czy specjalna galeria złożona z ekskluzywnych zdjęć, codziennie wzbogacana dwiema nowymi fotografiami. Użytkownicy wersji Premium unikną też oglądania reklam, które wyświetlają się na ekranie. Webshots Desktop umożliwia ponadto prezentowanie albumów w Internecie. W wersji darmowej taka prywatna galeria mieści 240 fotografii, a w edycji Premium aż 3000. Zdjęcia można udostępniać innym użytkownikom Sieci – wszystkim lub tylko wybranym przez siebie znajomym, których zaprosimy do oglądania naszej kolekcji za pomocą e-maila wysłanego bezpośrednio ze strony aplikacji.

Dodatkowe usługi, oferowane przez internetowy serwis programu, to drukowanie w dużym formacie zdjęć z naszych kolekcji oraz z galerii. Możemy ponadto przygotowywać podarunki – kubki z nadrukiem wybranej fotografii, koszulki ze zdjęciem, podkładki pod myszkę i wiele innych. Oczywiście za dodatkową opłatą. Webshot Desktop to propozycja dla osób, które lubią bawić się fotografią i nie znoszą monotonii. Polecam!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.