Portfel pod kontrolą

Zobaczyłeś w portfelu dno i kolejny raz jesteś zaskoczony tym, że pieniądze rozeszły się tak szybko? W takim razie musisz zmienić ten stan rzeczy i rozpocząć monitorowanie własnych finansów za pomocą programu JZK Moje Konto 2005

Moje Konto Standard 2005 to rozbudowany program do zarządzania finansami domowymi, umożliwiający utworzenie tzw. tożsamości, co pozwala korzystać z niego wielu osobom. Aplikacja potrafi śledzić przychody i wydatki na kontach bankowych (z opcjonalnym naliczaniem procentów), kartach płatniczych, monitorować lokaty i kredyty oraz planować finanse.

Użytkownik może przypisywać transakcje i kontrahentów do szczegółowych kategorii, co pomaga zapanować nad rozbudowanym budżetem. Przydatnym narzędziem są też modyfikowalne reguły monitorowania stanu konta, dzięki którym zostaniemy ostrzeżeni np. o zbyt niskim saldzie. Miły dodatek stanowią również kalkulatory: odsetkowy i kredytowy, dzięki nim nie trzeba „na piechotę” zmagać się np. z procentem składanym.

JZK Moje Konto 2005
Wymagania: Windows 98/Me/XP/2000, ok. 8 MB na dysku
duża funkcjonalność, kalkulatory odsetkowy i kredytowy, mechanizmy kontroli poprawności numerów kont i numerów identyfikacyjnych
niezbyt intuicyjny interfejs
Cena: 96 zł (Standard), 119 zł (Premium)
www.jzk.pl

Opcja druku przelewów raczej rzadko będzie wykorzystywana przez użytkowników indywidualnych, ale w firmach z pewnością się przyda, podobnie jak mechanizmy kontroli poprawności różnych numerów identyfikacyjnych (PESEL, NIP, REGON) oraz rachunków bankowych, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko popełnienia kosztownej omyłki. Ułatwieniem w pracy z aplikacją są również bazy danych urzędów skarbowych, kodów pocztowych i banków, a także szczegółowe ustawienia stałych opcji programu oraz automatyczna aktualizacja kursu walut i samego programu przez Internet.

Korzystanie z Mojego Konta 2005 nie jest skomplikowane, ale trzeba opanować sposób poruszania się po aplikacji i odnajdywania poszczególnych funkcji. Pewna niedogodność polega na tym, że aplikacja wymaga systematycznego i drobiazgowego wprowadzania danych – bez tego nie spełni należycie swej roli. Podsumowując: funkcjonalność programu jest na wysokim poziomie, a obsługa nie wymaga wysiłku. Jeśli ktoś szuka menedżera finansów, to nie powinien podejmować decyzji o zakupie bez zapoznania się z produktem JZK.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.