Profesjonalny „Nietoperz”

The Bat! 3.5.25 Pro to kolejne wydanie niezwykle popularnego klienta poczty elektronicznej. Obecna wersja wprowadza szereg usprawnień, które powinny zainteresować szerokie grono użytkowników, szczególnie tych, którzy dbają o bezpieczeństwo korespondencji e-mailowej

Wśród użytkowników poczty elektronicznej dużą popularnością cieszy się The Bat! Ta zaawansowana aplikacja pozwala nie tylko przesyłać i odbierać wiadomości e-mailowe, ale również np. organizować naszą pracę w zintegrowanym terminarzu.

W porównaniu z wersją 3.0 najnowsze wydanie The Bata! zyskało kilka zupełnie nowych funkcji. Do najważniejszych należą: w pełni konfigurowalny interfejs programu, szyfrowanie baz listów i książek adresowych oraz możliwość biometrycznej autoryzacji użytkownika, np. z wykorzystaniem czytnika głosu czy skanera odcisków palców. Z łatwością dopasujemy do własnych potrzeb elementy interfejsu „Nietoperza”: paski narzędzi, motywy graficzne, układ okien czy drzewo kont. Dostępna jest opcja dzielenia wiadomości na wątki, np. ze względu na pola OD, DO, Temat wiadomości itp. The Bat! pozwala także na filtrowanie listów i umieszczanie ich w specjalnych folderach. Bezpieczeństwo naszej korespondencji zapewnia natomiast zaimplementowany w aplikacji moduł szyfrowania OpenPGP.

The Bat! 3.5.25 Pro
Wymagania: Windows 9x/Me/NT/2000/XP, 26 MB na dysku twardym
szyfrowanie PGP, tworzenie kopii bezpieczeństwa, duża ergonomia, wbudowany terminarz, zaawansowane opcje bezpieczeństwa
drobne błędy w programie
Cena: 195 zł
www.ritlabs.com

Twórcy zadbali również o to, by zgromadzone w programie dane były bezpieczne nawet w razie awarii. Dlatego przygotowali mechanizmy tworzenia i odtwarzania kopii zapasowej. Dzięki nim dane konta, foldery poczty, książki adresowe i załączniki mogą być przechowywane w postaci backupu np. na innej partycji. The Bat! współpracuje z wtyczkami antywirusowymi i antyspamowymi. Oferuje również obsługę protokołu IMAP4.

Autorzy programu The Bat! 3.5.25 nie ustrzegli się jednak kilku niedopatrzeń, które zaowocowały niezbyt poważnymi, ale dość uciążliwymi błędami. Należy do nich np. konieczność odtwarzania niektórych danych czy struktur po aktualizacji programu do wersji 3.5.25. Chyba dlatego od razu po premierze ostatniej wersji „Nietoperza” zaczęły się prace nad jego następcą.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.