Kino w podróży

Sposobem na zabicie czasu w trakcie podróży jest słuchanie muzyki lub oglądanie filmów zapisanych w pamięci przenośnego odtwarzacza DivX. Sprawdziliśmy, czy za tego typu urządzenia warto zapłacić aż 1000 zł

Zastanawiasz się, co robić, jeżeli w czasie podróży skończyły się tematy do rozmowy, a droga staje się z każdym kilometrem coraz dłuższa? Dobrym sposobem na zabicie nudy jest obejrzenie filmu, ale do tego potrzebny będzie nam przenośny odtwarzacz, np. nowy model Easy Touch ET-650, obsługujący format DivX.

Urządzenie stanowi połączenie napędu DVD z panoramicznym wyświetlaczem LCD o przekątnej 17 cm. Testowany odtwarzacz służy także do oglądania zdjęć oraz słuchania muzyki. Co najważniejsze, ET-650 wyświetla napisy z polskimi „ogonkami”, pod warunkiem że plik, w którym są one zapisane, ma taką samą nazwę jak zbiór z filmem. Multimedia odczytywane są z krążków CD i DVD, choć z płytami DVD w czasie testu urządzenie miało małe problemy. ET-650 po kilkunastu minutach odtwarzania filmu z nośnika DVD robił tak zwaną stop-klatkę i dopiero po ponownym jego uruchomieniu kontynuowało się oglądanie. Miejmy nadzieję, że problem ten zostanie usunięty w jednej z kolejnych wersji firmware’u. Bardzo przydatny podczas odtwarzania dźwięku jest nadajnik radiowy wbudowany w ET-650. Na jednej z dwóch częstotliwości w domowym lub samochodowym radiu odtwarzane są dźwięki płynące z naszego przenośnego urządzenia.

Easy Touch ET-650 Nevada
Obsługiwane formaty wideo: MPEG-4 (DivX, XviD), DVD, VCD, SVCD, JPEG
Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA, CD-Audio
Wyjście wideo: tak
Wyjścia audio: słuchawkowe, analogowe i optyczne
Ekran/rozdzielczość: LCD 6,7″/16:9, 1440×234 piksele
Obsługiwane formaty napisów: TXT, SRT, SMI
Gwarancja: 24 miesiące
małe wymiary, obsługa polskich napisów
problemy z odczytem plików DivX z płyt DVD
Cena: 1000 zł
www.pronox.pl

Pod względem estetycznym i praktycznym ET-650 prezentuje się bardzo dobrze. Dzięki dołączonej kieszeni odtwarzacz zamontujemy na zagłówku w samochodzie. Wraz z produktem dostajemy pilot do zdalnego sterowania, zewnętrzną baterię, zasilacz sieciowy, kabel do podłączenia zasilania w samochodzie oraz torbę.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.