Solidne stereo

W dobie multimedialnych pecetów coraz większą popularnością wśród użytkowników cieszą się różnego rodzaju głośniki. Oprócz zestawów 5.1 nadal chętnie kupowane są głośniki typu 2.0, takie jak np. Creative Inspire Monitor M80

Głośniki Creative Inspire Monitor M80 składają się z dwóch dwudrożych drewnianych kolumn i są wyposażone w specjalnie profilowane, stożkowe kopułki, poprawiające odtwarzanie dźwięków o wysokich i średnich częstotliwościach. Głośniki nisko- i wysokotonowe zostały tak dobrane, aby nie interferowały między sobą na swoich częstotliwościach pracy. W celu podniesienia jakości basów z tyłu obudowy każdego głośnika znajdują się dodatkowe profilowane otwory bass reflex.

Na jednej z kolumn umieszczono pokrętła do regulacji natężenia dźwięku, basów oraz wysokich tonów. Do tego głośnika podłączymy nie jedno, ale dwa urządzenia, z których chcemy słuchać muzyki, ponieważ wbudowany wzmacniacz ma dwa wejścia audio. M80 są ekranowane magnetycznie, dlatego bez problemu można je umieścić obok monitora.

Creative Inspire Monitor M80
Moc znamionowa RMS: 16 W na kanał
Pasmo przenoszenia: od 62 Hz do 200 kHz
Rozmiar (wys.xszer.xgłęb.): 245x160x215 mm
Gwarancja: 24 miesiące
bardzo dobra jakość dźwięku, ekranowanie magnetyczne głośników, możliwość podłączenia dwóch urządzeń audio, wyjście słuchawkowe
mało nasycone basy
Cena: 200 zł
pl.europe.creative.com

Creative Inspire Monitor M80 zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku w aplikacjach multimedialnych, grach oraz podczas słuchania muzyki zapisanej w formacie MP3 lub CD-Audio. Najlepiej sprawdzają się głośniki wysokotonowe generujące czysty i soczysty dźwięk. Trochę gorzej jest z odtwarzaniem średnich i niskich tonów. Niestety, największą wadą zestawu jest dość marne odtwarzanie basów, które ledwo słychać.

Prezentowany zestaw jest solidnie wykonany i w porównaniu z innymi zestawami w drewnianych obudowach niezbyt drogi. Za 200 zł dostajemy głośniki dobre do odtwarzania muzyki i oglądania filmów. Mało zadowoleni będą jedynie fani mocnych basów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.