BenQ CP-120 partner w prezentacji

Jeżeli szukacie mocnego wsparcia podczas prowadzenia prezentacji, a przy tym dużo podróżujecie, projektor BenQ CP-120 będzie dla Was bardzo dobrą propozycją. Jest niewielki, łatwy w transporcie i na dodatek posiada wbudowaną kartę sieciową, co pozwoli na bezprzewodową komunikację z komputerem

Partner w prezentacji

BenQ CP120 jest jednym z najmniejszych i najlżejszych bezprzewowdowych rzutników DLP na świecie. Zgrabny i przenośny, doskonale nadaje się zarówno do biura, jak i do domu. Elementy optyczne projektora pochodzą z zakładów Carl Zeiss Optical, a technologia Golden Ratio Color Wheel dba o wierność odwzorowania barw.

Sterowanie projektorem jest bardzo łatwe. Z ciekawych opcji znajdziemy między innymi funkcję „quick cooling” skracającą czas chłodzenia lampy z 90 do 30 sekund oraz ochronę hasłem. Projektor ma także wbudowaną kartę bezprzewodową pozwalającą na komunikację z komputerem i przeprowadzanie prezentacji na odległość.

BenQ CP120
Ocena ogólna (POWER): 64
Opłacalność (ECONO): 52
Rozdzielczość nominalna/typ matrycy: 1024×768/DLP
Kontrast/jasność: 2000:1/2000 ANSI lumenów
Moc lampy (żywotność Normal/Econo): 132 W (2000/3000 godzin)
Głośność pracy: 35 dB
Złącza: D-Sub, S-Video, kompozytowe
Komunikacja: bezprzewodowa Wi-Fi 802.11a/b/g
Gwarancja projektor/żarówka: 36 miesięcy/180 dni
Masa: 1,3 kg
niewielkie wymiary, komunikacja bezprzewodowa z komputerem, bardzo dobry partner w prezentacji
nierównomierność oświetlenia ekranu, wysoka cena
Cena: 5200 zł
www.benq.pl

CP120 bardzo dobrze radzi sobie z przeskalowaniem obrazu. Możemy mieć za to zastrzeżenie do równomierności oświetlenia ekranu – 83% to zdecydowanie za słabo. Po dostrojeniu kolorów filmy wyglądają nawet bardzo dobrze. Jedynie w trakcie odtwarzania materiału HD widoczne było rastrowanie na kolorze szarym.

BenQ CP120 jest bardzo dobrym partnerem w prezentacji, co potwierdzają jego parametry, jakość obrazu, mała masa, możliwość bezprzewodowej komunikacji z komputerem oraz duża mobilność.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.