10 najlepszych przeglądarek zdjęć

Przedstawiamy 10 najpopularniejszych przeglądarce do zdjęć wśród użytkowników serwisu Download CHIP.eu

1) IrfanView 4.10

InfranView to znakomita przeglądarka plików graficznych posiadająca najważniejsze funkcje, takie jak przeglądanie, pokaz slajdów czy edycja. Ta darmowa aplikacja, posiada też konwerter formatów, procesor obrazów oraz kontrolkę do skanowania.

Pobierz: IrfanView 4.10 2) 20/20 2.2.7

20/20 to darmowa przeglądarka zdjęć, z zintegrowanym edytorem oraz narzędziem do łatwego tworzenia zrzutów ekranu. 20/20 to pokazy slajdów, miniatury, tapety, czy też bank zdjęć. Służy nie tylko do formatów JPG, GIF, BMP, ale i dziecięciu innych. Edytor grafik posiada wszystkie podstawowe funkcje, jakich potrzebujemy do obróbki zdjęć.

Pobierz: 20/20 2.2.7 3) ACDSee 10.0.238

ACDSee to przeglądarka, która posiada narzędzia do szybkiego i łatwego przesyłania zdjęć, a także oferuje drukowanie zdjęć oraz ich obróbkę. AcidImage 2.9

Pobierz: ACDSee 10.0.238 4) AcidImage

AcidImage wyświetla obrazy BMP, GIF lub JPG nawet w nietypowych rozdzielczościach jak 320 x 480. Zdjęcia można skurczyć do 1% lub powiększyć do 1600% ich pierwotnej wielkości.

Pobierz: AcidImage 5) AD Picture Viewer 3.8.1

AD Picture Viewer to przeglądarka, która jest bardzo przyjazna w użyciu. Umożliwia łatwe oglądanie zdjęć i zarządzanie nimi. Zdjęcia możemy przeglądać pojedynczo lub w slajdach. Możliwe jest także utworzenie oddzielnego katalogu i wyświetlanie zdjęć w ustawionej przez siebie kolejności. Wbudowany menedżer plików umożliwia kopiowanie, przenoszenie, usuwanie i zmianę nazwy obrazów lub kopiowanie ich do schowka.

AD Picture Viewer 3.8.1 6) AhaView 4.01

AhaView to prosta przeglądarka i konwerter obrazów. Podstawową cechą aplikacji jest jej przyjazny interfejs. Zdjęcia mogą być wyświetlane jako miniatury. AhaView obfituje w wiele innych przydatnych funkcji tj. wyświetlanie obrazów w pokazie slajdów, przyporządkowywanie opisów do zdjęć, czy w końcu konwersja do formatów BMP, GIF, JPEG, TGA, TIFF, XPM i PNG.

Pobierz: AhaView 4.01 7) Ai Picture Explorer 8.3

Dobry i do tego bardzo „mały” edytor obrazów – Ai Picture Explorer do zarządzania twoimi zdjęciami. Dzięki tej aplikacji możesz oglądać zdjęcia, edytować je, a także odpowiednio organizować. Do dyspozycji jest również funkcja pokazu slajdów, ułatwiająca przeglądanie dużej ilości zdjęć, a także prosty odtwarzacz multimedialny.

Pobierz: Ai Picture Explorer 8.3 8) Apicviewer 5.5.9

APicViewer to przeglądarka, która pozwala pobierać pliki i oglądać je w trybie offline. Wszelkie nieporządane pliki i zdjęcia mogą zostać usunięte. APiC Viewer to także galerie, miniatury zdjęć, czy też ich podstawowa obróbka.

Pobierz: Apicviewer 5.5.9 9) Ashampoo Photo Commander

Ashampoo Photo Commander to przeglądarka do plików graficznych. Umożliwia obróbkę zdjęć, pokazy slajdów, tworzenie kolaży, ale także odtwarzanie plików audio i wideo.

Pobierz: Ashampoo Photo Commander 10) CompuPic Pro

CompuPic Pro to bardzo szybka przeglądarka do zdjęć i plików graficznych, która odczytuje aż 70 różnych formatów. Przeglądarka posiada także szybki menadżer plików multimedialnych.

Pobierz: CompuPic Pro

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.