10 najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych

Prezentujemy 10 najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych wśród użytkowników serwisu download.CHIP.eu

1) RealPlayer 10.5 Gold

Realplayer to znakomity odtwarzacz multimedialny, potrafiący odczytać większość popularnych formatów audio i wideo. Realplayer szybko dochodzi do statusu odtwarzacza domyślnego dla mediów strumieniowych. Podstawowa jego wersja jest do ściągnięcia nieodpłatnie.
Pobierz:RealPlayer 10.5 Gold

2) VLC media player 0.8.6i

Jeden z najlepszych odtwarzaczy plików audio i wideo, posiadający własne kodeki. Potrafi także odtwarzacz filmy z VCD, DVD, media strumieniowe, a także uszkodzone i niekompletne pliki wideo. Jednak to co wyróżnia VLC to możliwość stworzenia przez niego serwera do strumieniowania multimediów w sieci. Dzięki licencji GPL i wersji na różne platformy można go używać na każdym komputerze. Wygląd programu można zmieniać za pomocą skórek.
Pobierz:VLC media player 0.8.6i

3) Windows Media Player 11

Windows Media Player wyświetla zarówno okładki albumów jak i informacje o artystach. Dzięki wbudowanej funkcji synchronizacji, uproszczono obsługę przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Odtwarzacz jest zintegrowany z serwisem URGE, dzięki czemu można kupować muzykę przez Internet.
Pobierz:Windows Media Player 11

4) Media Player Classic 6.4.9.1

Media Player Classic to darmowy odtwarzacz multimedialny kryjący w sobie wiele zaawansowanych opcji dla plików AVI i innych ważniejszych formatów. Jego unikalny mechanizm pozwala na zapewnienie idealnej synchronizacji dźwięku z obrazem. Program nie wymaga instalacji.
Pobierz:Media Player Classic 6.4.9.1

5) VLC media player Portable 0.8.6h

Jeden z najlepszych odtwarzaczy plików audio i wideo, posiadający własne kodeki, pozwalający na wygodne oglądanie filmów bez instalacji na komputerze. Potrafi także odtwarzacz filmy z VCD, DVD, media strumieniowe, a także uszkodzone i niekompletne pliki wideo. Jednak to co wyróżnia VLC to możliwość stworzenia przez niego serwera do strumieniowania multimediów w sieci. Wygląd programu można zmieniać za pomocą skórek. Wersja VLC dla przenośnych pamięci USB.
Pobierz:VLC media player Portable 0.8.6h

6) KMPlayer 2.9.3.1214

KMPlayer jest uniwersalnym odtwarzaczem obsługującym rozmaite formaty plików, między innymi: VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia i QuickTime, jak również różne formaty napisów. Program umożliwia też przechwytywanie strumieni audio i wideo oraz tworzenie zrzutów ekranu z odtwarzanych filmów na różne sposoby. Dodatkowym atutem aplikacji jest cały wachlarz filtrów, umożliwiających poprawienie jakości odtwarzanego materiału lub przyspieszenia procesu odtwarzania na słabych komputerach.
Pobierz:KMPlayer 2.9.3.1214

7) Winamp 5.54 Full

Winamp jest darmowym odtwarzaczem multimedialnym, który oferuje synchronizację biblioteki multimediów, a także obsługuje przenośne odtwarzacze takie jak chociażby iPod. Aplikacja umożliwia także zgrywanie niezabezpieczonych płyt CD, konwersję do najbardziej znanych formatów audio, a także nagrywanie utworów na CD.
Pobierz:Winamp 5.54 Full

8) GOM Player 2.1.9.3754

GOM Player jest odtwarzaczem, który będzie działać niemal z każdym formatem multimedialnym. Dzięki temu prawdopodobnie już nigdy nie będziesz musiał wyszukiwać trudno dostępnych kodeków dla plików, których dotąd nie mogłeś odtworzyć. GOM potrafi również odtwarzać częściowo uszkodzone pliki, pomijając po prostu uszkodzone fragmenty.
Pobierz:GOM Player 2.1.9.3754

9) MPlayer 09/2006

Mplayer jest darmową wersją bardzo dobrze znanego Linuksowego odtwarzacza multimedialnego. Jest to naprawdę bardzo dobry odtwarzacz, który pomimo tego, że nadal znajduje się w fazie beta potrafi odtwarzać prawie wszystkie formaty audio oraz video wliczając w to nawet obsługę DVD.
Pobierz:MPlayer 09/2006

10) BSPlayer 2.12

BSPlayer to darmowy odtwarzacz DVD i DivX, który posiada zdumiewającą ilość funkcji, takich jak powiększanie obrazu, graficzny korektor czy zoptymalizowane funkcje tła. BSBPlayer równie efektywnie sortuje multimedia. Obsługuje kamery internetowe i karty telewizyjne.
Pobierz:BSPlayer 2.12
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.