Edimax IC-1520DPg

Kamera internetowa Edimax IC-1520DPg

Przetestowaliśmy najnowszy produkt firmy Edimax – model IC-1520DPg.

Według danych technicznych kamera dysponuje sensorem o rozdzielczości 1,3 megapiksela. Niestety, w naszych testach najwyższa rozdzielczość rejestrowanego obrazu, jaką udało się uzyskać, to 640×480 pikseli, czyli 0,3 Mpix.

Kamera oferuje funkcjonalność niezbędną do monitorowania pomieszczeń, pozwoli nam za pośrednictwem Internetu skutecznie nadzorować np. nasze mieszkanie z dowolnego miejsca. Szerokokątny obiektyw (jego kąt widzenia wynosi aż 128 stopni w poziomie) umożliwia sprawowanie kontroli nad dużo większym obszarem niż w zwykłych webkamach. Funkcja detekcji ruchu uruchamia rejestrowanie zdjęć, które następnie są wysyłane na podany przez nas adres email oraz zapisywane na serwerze FTP. Oprogramowanie kamery oferuje funkcję cyfrowego zoomu, z możliwością przesuwania obrazu w pionie i w poziomie. Urządzenie może być sterowane poprzez przeglądarkę WWW lub dołączone do zestawu oprogramowanie.

Dostawca

: www.edimax.eu Cena:

220 zł

Dane techniczne:

Typ przetwornika: CMOS

Rozdzielczość rejestrowanych zdjęć: 640×480 pikseli

Regulacja ostrości: ręczna

Funkcja detekcji ruchu: tak

Interfejs: Wi-Fi 802.11b/g, Ethernet RJ-45

Gwarancja: 24 miesiące

PODSUMOWANIE:

Niedroga i funkcjonalna kamera Wi-Fi w standardzie 802.11b/g.

ALTERNATYWA:

Linksys WVC54GCA-EU, OvisLink AirLive WL-1000CAM

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.