HTC Touch Pro

Palmofon HTC Touch Pro

Świat nie jest sprawiedliwy – korporacyjni profesjonaliści od producentów smartfonów zawsze dostają więcej niż zwykli użytkownicy. Ale czy zawsze więcej znaczy lepiej?

W porównaniu ze swoim starszym bratem, Diamondem, Touch Pro został wyposażony w pojemniejszą pamięć (256 MB), lampę błyskową, gniazdo kart pamięci microSD i wyjście telewizyjne. Wbudowana klawiatura jest doskonałej jakości, zarówno jeśli chodzi o materiały czy wykonanie, jak i rozmieszczenie przycisków, ergonomię oraz pracę klawiszy. Pozytywne wrażenie estetyczne psuje nieco, rozlegający się przy każdym rozsunięciu obudowy, chrobot sprężyny. Czy ktoś zapomniał ją naoliwić? Touch Pro został wyposażony w sporą baterię (1200 mAh), dzięki czemu wytrzyma bez ładowania trzy, cztery dni umiarkowanego użytkowania.

Profesjonaliści dostają nie tylko więcej funkcji, ale również więcej palmofonu w ogóle. Nowy HTC sylwetką przypomina kanciastego hipopotama, a wagą – młode słoniątko. Na tle potężnych palmofonów starszej generacji prezentuje się nieźle (jest od nich węższy, choć równie gruby), ale nie kładźcie go obok Diamonda czy Omni, bo może się spalić. Ze wstydu.

Podsumowanie: Wielki palmofon. Zarówno pod względem możliwości, jak i wagi czy rozmiarów. Będzie najlepszym przyjacielem biznesmena, przynajmniej dopóki ten nie spróbuje go schować do kieszeni garnituru.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.