iBOX Feel

Kieszonkowe centrum multimedialne

iBOX Feel to czułe na dotyk kieszonkowe centrum multimedialne: odtwarzacz muzyki i filmów, radio, dyktafon, album ze zdjęciami i e-book. To wszystko zamknięte jest w efektownej aluminiowej obudowie.

Dotykowy ekran (2,8 cala, 320×240, 262 tys. kolorów) ma zapewniać nie tylko przyzwoita jakość obrazu ale i możliwość łatwego sterowania urządzeniem (palcem lub rysikiem). Wewnętrzna pamięć 2GB i czytnik kart MicroSD (max. 4 GB) pozwala mieć wiele różnych danych pod ręką. Wbudowane radio może zapamiętać do 20 stacji. iBOX Feel bez trudu obsługuje tagi ID3 (tytuł, wykonawca i tekst) oraz pliki LRC (tekst piosenek) oraz umożliwia czytanie ebooków w formacie txt. Wewnętrzny mikrofon sprawia, że sprawdza się jako dyktafon, a dodatkowo może nagrywać także z radia.

Odtwarzacz zasilany jest z wbudowanego akumulatora, który ładować można poprzez port USB oraz zasilacz sieciowy. Aluminiowa obudowa jest odporna na drobne uszkodzenia mechaniczne, zaś dotykowy ekran pozwolił na zachowanie kieszonkowych rozmiarów. IBox Feel ma wymiary: 92 x 54 x 11 mm (wys. x szer. x gr.) i waży 85 g.

Po podłączeniu do komputera (przez USB) iBox Feel widziany jest jako pamięć zewnętrzna – nie wymaga instalowania żadnych sterowników (dla systemów Windows 2000/Me/XP/Vista). W zestawie użytkownik otrzymuje: słuchawki, CD z oprogramowaniem, kabel usb, ładowarkę sieciową, instrukcję obsługi oraz smycz i pokrowiec na odtwarzacz.

Sugerowana cena detaliczna iBOX Feela to 260 zł (z VAT). Gwarancja 24 miesiące.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.