Loewe Connect 37 Full-HD DR+

Telewizor LCD Loewe Connect 37 Full-HD DR+

Monitory i wyświetlacze

Testowany przez nas Connect 37″ na frontowym panelu ma tylko jeden, centralnie umieszczony, przycisk służący do przełączania telewizora w tryb stand-by. Praktycznie całą kontrolę nad odbiornikiem TV sprawujemy za pośrednictwem pokaźnego pilota, także świetnie opracowanego. Wszystkie przyciski są pogrupowane w taki sposób, że nie trzeba się zastanawiać, gdzie znajduje potrzebna opcja. Za pomocą serii telewizorów Connect uzyskamy dostęp do zasobów zdjęć, muzyki czy filmów zgromadzonych na dyskach sieciowych i udostępnianych poprzez Wi-Fi lub Ethernet. Telewizory Leowe Connect nie odtwarzają, niestety, filmów w formacie QuickTime oraz MPEG-4. Zdjęcia i muzykę możemy również odtwarzać bezpośrednio z dysku podłączonego do portu USB.

Dostarczony do testów model z DR+ ma zamontowany dysk twardy o pojemności 160 GB, pozwalający na zapisywanie programów telewizyjnych. Telewizor został wyposażony w HDMI CEC, czyli funkcję HDMI umożliwiającą nam zdalne kierowanie jednym urządzeniem podłączonym do telewizora. Odbiornik jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, białym i srebrnym.

Dostawca:

www.dsv.com.pl

Cena:

13000 zł

Dane techniczne:

Przekątna: 37″

Maksymalna rozdzielczość: 1920×1080

Czas odświeżania matrycy: 5 ms

Kontrast dynamiczny: 5000:1

Kontrast statyczny: 1000:1

Jasność: 500 cd/m2

Kąt widzenia (poziom/pion): 178/178 stopni

Zintegrowany tuner: DVB-T/C (DVB-S opcjonalnie)

Złącza: 2x HDMI (HDCP), Common Interface, component YUV, USB, cyfrowe wejście audio, cyfrowe wyjście audio, 2x Euro, wejście słuchawkowe

Gwarancja: 24 miesiące

PODSUMOWANIE:

Niemal perfekcyjny odbiornik TV z nagrywarką i obsługą Wi-Fi.

ALTERNATYWA:

Sharp 37″ LC-37X20E