McAfee Internet Security 2009

Pakiety zabezpieczające, które nie „zamęczą” twojego komputera

McAfee udostępnił rodzinę pakietów bezpieczeństwa na rok 2009, obejmującej pakiety McAfee Total Protection, McAfee Internet Security i McAfee VirusScan Plus. Aplikacja mają być wyjątkowo lekkie i wydajne.

Unikatowe nowości w produktach z linii 2009 obejmują technologię aktywnej ochrony (Active Protection), zwiększoną wydajność komputera w stosunku do wersji ubiegłorocznych oraz nową ochronę przeciwspamową klasy korporacyjnej i ulepszoną ochronę sieci domowej, która ostrzega konsumentów w przypadku wykrycia intruzów

Pakiety z linii 2009 zostały zoptymalizowane pod kątem typowych zastosowaniach zastosowań – takich, jak przeglądanie stron WWW, korzystanie z multimediów i innych aplikacji obciążających komputer. Linia 2009 znacząco podnosi poprzeczkę pod względem prędkości, pozostając w miarę dyskretnym oprogramowaniem bezpieczeństwa.

Nowe funkcje w wersji 2009:

  • Ochrona przeciwkradzieżowa plików i danych: Dostępna jako bezpłatny bonus do McAfee Total Protection. McAfee Anti-Theft umożliwia konsumentom przeciągnięcie wrażliwych plików do „cyfrowego sejfu” na komputerze lub dysku USB, którego zawartość jest następnie szyfrowana. McAfee Anti-Theft jest dostępna jedynie w wersji angielskiej.
  • McAfee SECURE: Jest częścią ochrony stron internetowych pomagając chronić użytkowników przed kradzieżą tożsamości i naruszeniem bezpieczeństwa kart płatniczych. Znaczek zaufania McAfee SECURE został zintegrowany z technologią SiteAdvisor i pojawia się tylko przy ocenach stron, które przechodzą codzienne testy pod kątem odporności na ponad 10 tys. zagrożeń.
  • Quick Scan: Szybkie skanowanie najbardziej wrażliwych obszarów komputera
  • Wsparcie techniczne: Oprócz wielu nowych funkcji, w dni robocze McAfee zapewnia bezpłatne wsparcie techniczne przez telefon, chat i email.

Produkty w wersji 2009 są już dostępne w sieci dystrybucyjnej. Niektóre nowe funkcje będą sukcesywnie doinstalowywane w ramach subskrypcji bez uwzględniania numerów wersji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.