Zwiastuny filmowe i teledyski na s2o działają wyjątkowo płynnie i sprawnie

Pierwszy portal wideo MTV Networks Polska

switch2one

switch2one.tv to cztery rozrywkowe kanały telewizyjne na jednej platformie internetowej o charakterze VOD (ang.

video on demand

). Są to stacje z portfolio MTV Networks Polska: muzyczne marki MTV, VH1 i VIVA oraz kanał komediowy Comedy Central. Internauci znajdą tu wybór najlepszych lokalnych i międzynarodowych programów, filmów animowanych i seriali, których popularność MTVNP sprawdziło najpierw na antenie.

Programy będą dostępne w całości, a wybór jakości obrazu i dźwięku będzie należał do samego użytkownika. Portal oferuje również teledyski najpopularniejszych wykonawców. W momencie startu na switch2one.tv znajdzie się ponad 200 godzin programów i około 7 000 wideoklipów.

W odróżnieniu od wielu innych telewizji internetowych, switch2one.tv oferuje wyłącznie kontent rozrywkowy. To, co go wyróżnia to niewątpliwie markowość kontentu wideo. Na jakość odbioru decydujący wpływ ma zastosowana przy tym projekcie technologia TV BOX, która umożliwia oglądanie obrazu na pełnym ekranie bez utraty jego jakości. Dodatkową atrakcją dla użytkowników będzie trójwymiarowa nawigacja wideo playera. switch2one.tv jest portalem darmowym – mogą z niego korzystać wszyscy użytkownicy szerokopasmowego Internetu.

Platforma została przygotowana przez współpracującą z MTV izraelską firmę Vinci, producenta innowacyjnych technologii internetowo-telewizyjnych. Partner portalu, operator telekomunikacyjny Netia, jest również dostawcą części rozwiązań technologicznych. Hosting części edytorialnej s2o.tv będzie się odbywał wkrótce na serwerach Netii.