ARISTOkratyczny notebook prestigeV150

Firma COMES zaprezentowała notebooka z ekskluzywnej linii Prestige. Pod elegancką obudową ARISTO prestigeV150 znajduje się procesor Intel Core 2 Duo oraz karta graficzna GeForce 9600M GT.

ARISTO prestigeV150 to notebook, który oprócz niezłych parametrów, wyróżnia się ekskluzywnym designem. Opływowy kształt komputera oraz obudowa pokryta błyszczącym lakierem mają nadawać temu modelowi luksusowy charakter. Podkreśla go dodatkowo obicie z  przyjemnego w dotyku materiału imitującego naturalną skórę. PrestigeV150 pracuje w oparciu o najnowszej generacji mobilną technologię Intel Centrino 2 na procesorze Intel Core 2 Duo i współpracuje z magistralą systemową o częstotliwości 1066MHz. Wykonany jest w procesie technologicznym 45 nm. Dzięki zwiększonej pamięci operacyjnej L2 do 6 MB możliwe jest szybsze przetwarzanie danych. PrestigeV150 wyposażony został w kartę graficzną NVIDIA GeForce 9600M GT z 512MB pamięci DDR2.

ARISTO presitgeV150 został seryjnie wyposażony m.in. w Bluetooth 2.0 i bezprzewodową kartę najnowszej generacji Intel WiFi Link. Notebook posiada również kamerę internetową o rozdzielczości 2 megapiksele. Z myślą o klientach biznesowych, nowy ARISTO wyposażony został w czytnik linii papilarnych. ARISTO prestigeV150 posiada szerokoformatowy ekran 15.4″, o rozdzielczości 1440×900. Wbudowane złącze HDMI pozwala na podłączenie komputera do zewnętrznego monitora, telewizora lub projektora.

Notebooka ARISTO prestigeV150 w podstawowej konfiguracji można kupić za 3 121,98 zł brutto. Gwarancja udzielana jest na 24 miesiące w systemie „door-to door”. Istnieje również możliwość jej przedłużenia do 36 miesięcy.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.