Tak wyglądała impreza Intel Friday Night w Krakowie

Impreza e-sportowa w Poznaniu

22 listopada o godz. 20:00, podczas targów Poznań Game Arena na potężnej arenie Intel powered by HP odbędzie się impreza Intel Friday Night Game.

W hali targów poznańskich przygotowana została potężna arena sportów elektronicznych, która zbudowana na planie oktagonu zapewni ponad 500 osobowej widowni widowisko e-sportowe. Cztery ekrany o łącznej powierzchni blisko 26 m2 pozwolą na precyzyjne podpatrywanie finezyjnych zagrań najlepszych zawodników z Polski i Europy, a oprawa audiowizualna na zawsze odmieni definicję pojęcia sportów elektronicznych. Podczas poznańskiego Intel Friday Night Game zostanie również zaprezentowany najnowszy procesor Intel Core i7

W pojedynkach ligowych zmierzą się Łukasz „Luki” Kielczyk i Gaweł „Gawlisz” Sypniewski w grze Pro Evolution Soccer 2009 oraz drużyny Counter-Strike, SPQR vs Fear Factory X-Fi i America’s Army, SPQR vs Bez Strachu Team. Wszystkie mecze rozgrywane na arenie otrzymają oprawę w postaci trzech profesjonalnych komentatorów. Dodatkowo, całość wydarzenia zostanie okraszona dynamicznymi występami bębniarzy oraz tancerek.

Firmy sponsorujące wydarzenie, Intel, NETGEAR oraz pozostali partnerzy, przygotowali dla wszystkich uczestników zabawy nagrody w konkursach dla publiczności oraz masę innych atrakcji i prezentów. Kibice, którzy nie będą mogli znaleźć się w poznańskiej hali w sobotę o 20:00, staną przed szansą uczestnictwa w wydarzeniu za pośrednictwem telewizji internetowej Headshot TV (http://hstv.pl/), która zapewnia transmisję na żywo.

Impreza rozpoczyna się w sobotę, 22 listopada o godz. 20:00, na stoisku Intel Arena powered by HP. Wstęp wolny.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.