Tegoroczna edycja Adobe Design Achievement Awards odbywa się we współpracy z Międzynarodową Radą Stowarzyszeń Grafików i Projektantów

Konkurs dla młodych grafików

W konkursie Adobe Design Achievement Awards nagrodzeni zostaną najlepsi młodzi graficy, fotograficy, twórcy animacji i filmów video oraz programiści

Tegoroczna edycja Adobe Design Achievement Awards  odbywa się we współpracy z Międzynarodową Radą Stowarzyszeń Grafików i Projektantów (Icograda), dlatego ceremonia wręczenia nagród odbędzie się podczas Kongresu Icograda World Design w Pekinie – w październiku 2009 roku. Na Kongres mający się odbyć w China National Convention Center, położonym w samym środku kompleksu sportowego Beijing Olympic Green, przybędzie 2 500 uczestników ze wszystkich stron świata.

Jako że wzrasta zapotrzebowanie na utalentowanych projektantów i programistów posługujących się różnymi środkami wyrazu – od tradycyjnych form graficznych po dynamiczne animacje i aplikacje internetowe, prace na tegoroczny konkurs Adobe Design Achievement Awards będzie można zgłaszać w trzech kategoriach: media interaktywne, media ruchome i media tradycyjne. Dodatkowo w każdej z nich stworzone zostały odrębne podkategorie.

  • W kategorii media interaktywne wyodrębniono: projekt z użyciem przeglądarki internetowej, projekt bez przeglądarki internetowej, projekt aplikacji, projekt instalacji i projekt do telefonu komórkowego.
  • W kategorii mediów ruchomych wydzielono: animację, film na żywo i ruchomą grafika.
  • Media tradycyjne podzielono na: ilustrację, opakowanie, fotografię i przekaz drukowany.

Studenci powinni przesyłać swoje prace za pośrednictwem serwisu internetowego konkursu Adobe Design Achievement Awards. W serwisie tym odwiedzający będą mieli również dostęp do interaktywnego serwisu ADAA Live!, w który będzie można na bieżąco śledzić przebieg konkursu.Prace konkursowe zgłoszone do konkursu Adobe Design Achievement Awards 2009 będą oceniane przez niezależny zespół sędziów. Prace mogą być składane drogą elektroniczną do 5 czerwca 2009 r.

Więcej informacji o konkursie Adobe Design Achievement Awards 2009 można znaleźć na stronie www.ADAAentry.com.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.