Konta Klubu CHIP-a

Ponieważ otrzymujemy wiele informacji od osób, które dotychczas posiadały konto w klubie CHIP-a, ale niekoniecznie korzystały z sekcji Forum, postanowiliśmy opisać zmiany jakie nastąpiły po uruchomieniu nowej strony.

W starym systemie Klub, Forum oraz Prenumerata były częściowo zintegrowane – jeden login, ale w praktyce różne konta. Przy wdrażaniu nowych serwerów postanowiliśmy rozdzielić od siebie te elementy. I tak:

CHIP.pl – zawiera konta dotychczasowych użytkowników, którzy zarejestrowali się kiedykolwiek na Forum. Użytkownicy Klubu, którzy nie dokonali rejestracji na starym Forum, a chcą korzystać z nowego serwisu powinni przeprowadzić rejestrację.

LOGOWANIE DO KLUBU CHIP-a ULEGŁO ZMIANIE, najważniejsza zmiana to:
dotychczasowy login należy uzupełnić dopiskiem „@klub.chip.pl”, np.

login: „jkowalski”  ulega zmianie na  login:  „[email protected]

Klub CHIP – konta pocztowe członków Klubu dostępne są pod adresem klub.chip.pl. lub klub2.chip.pl (dla użytkowników przeglądarki Chrome) Na stronie tej znajdują się także informacje jak po zmianach serwera pocztowego na nowy, ustawić konfigurację skrzynek pocztowych. Ponieważ otrzymaliśmy sygnały, że prośba o potwierdzenie chęci aktywacji kont emailowych na nowym serwerze nie dotarła do wszystkich, przenosimy wszystkie dotychczasowe konta pocztowe, także te nie potwierdzone. W razie jakichkolwiek problemów z logowaniem do poczty na stronie klub.chip.pl znaleźć można niezbędne namiary. Uwaga: konto emailowe nie jest obecnie powiązane z Prenumeratą ani jak wcześniej wspomnieliśmy – z systemem użytkowników serwisu chip.pl.

Prenumerata – została wydzielona zarówno ze strony CHIP.pl jak i z Klubu. Aby skorzystać z prenumeraty trzeba wejść na stronę korporacyjną www.burdamedia.pl i przejść do sekcji Kiosk. Na stronie tej znajdują się także niezbędne namiary do działu prenumeraty. Dotychczasowe konta Klubu CHIP-a używane także do zakupu prenumeraty nie były przeniesione do serwisu Kiosk, zatem w systemie będzie trzeba ponownie założyć konto.

Przepraszamy za utrudnienia związane z nową organizacją.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.