1 000 000 zdjęć to wynik godny uznania

Milion fotek efektem postawienia na społeczność internetową

GameDesire, serwis z grami online, postawił na społeczność internetową. Okazało się to strzałem w dziesiątkę: Ostatnio w galerii użytkowników pojawiła się milionowa fotka.

Co można robić na stronie z grami oprócz grania? Otóż, okazuje się, że dla wielu użytkowników granie i związane z tym emocje są tylko okazją do zawierania nowych znajomości i promowania swojego internetowego profilu. Dużą popularnością wśród graczy cieszą się rozwiązania typowe dla serwisów społecznościowych, a więc: zamieszczanie zdjęć i komentarzy, podawanie o sobie prywatnych informacji, bicie rekordów w ilości przyjaciół, czy prowadzenie blogów. Kreatywność użytkowników nie zna granic – około 10% zamieszczanych materiałów jest usuwanych ze względu na to, że łamią regulamin i naruszają dobre obyczaje. Tym niemniej na serwisie odnotowano milionową fotkę pochodzącą od użytkownika. Nie jest to może wynik porównywalny do Flickra, tym niemniej jak na polskie warunki, to jest się czym pochwalić.

Społeczność graczy na GameDesire liczy obecnie ponad 10 milionów kont. Serwis prowadzony jest z Polski, ale użytkownicy pochodzą z wielu krajów: Brazylii, USA, Turcji i Rumunii.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.