Motorola ROKR E8 - jedna z nagród w konkursie

Motorola szuka młodego talentu muzycznego

Światowej sławy gwiazdy Fergie i Wyclef Jean z Motorolą wyłonią europejski supertalent muzyczny w konkursie MOTOROKRSTAR.

Motorola rozpoczęła wielki konkurs MOTOROKR STAR, w ramach którego chce znaleźć i wypromować nowy, muzyczny talent. Europejskie zmagania oceni ikona muzyki oraz ambasador marki Motorola – Wyclef Jean. Dzięki niemu jeden z początkujących piosenkarzy otrzyma szansę zakosztowania życia supergwiazdy podczas opłaconego przez organizatora wyjazdu do Nowego Jorku na sesję nagraniową.

W trakcie pobytu w Nowym Jorku wyróżniony wokalista nagra nową piosenkę, której autorem i producentem będzie Wyclef Jean. Dodatkowo laureat otrzyma profesjonalne wskazówki dotyczące techniki śpiewania od znanej piosenkarki Fergie, a także podpisze kontrakt z wiodącą wytwórnią nagraniową.

Aby uczestniczyć w konkursie, wystarczy kupić dowolny telefon Motoroli z podanej w regulaminie listy, zarejestrować się na stronie www.motorola.com/motorokrstar i umieścić wideo z wykonaną przez siebie piosenką. Do wyboru są następujące utwory:

  1. True Colors (w wykonaniu Cyndi Lauper)
  2. Big Girls Don’t Cry (w wykonaniu Fergie)
  3. Alone (w wykonaniu Celine Dion)
  4. Hit Me With Your Best Shot (w wykonaniu Pat Benatar)
  5. Call Me (w wykonaniu Blondie)
  6. Gone ’til November (w wykonaniu Wyclef Jeana)
  7. Touch Your Button (w wykonaniu Wyclef Jeana)
  8. Heartbreak Hotel (w wykonaniu Elvisa)
  9. Stand By Me (w wykonaniu Bena E. Kinga)
  10. Livin’ On a Prayer (w wykonaniu Bon Jovi)

Spośród nadesłanych zgłoszeń internauci wybiorą 100 najlepszych kawałków, głosując na dostępnej dla wszystkich stronie www.motorola.com/motorokrstar.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.