Nowe statusy użytkowników i punkty za aktywność w starym serwisie

Zgodnie z waszymi sugestiami dodaliśmy punkty za aktywność w starym serwisie chip.pl, jak i serwisie fvd.pl, z którego zostały przeniesione galerie zdjęć. Równocześnie w profilu użytkownika wyświetla się liczba postów i zdjęć uwzględniająca posty i zdjęcia z nowego i starego serwisu. Uwaga – punkty za wcześniejszą aktywność nie wpływają na liczbę punktów w bieżącym miesiącu – powiększyły one całkowitą liczbę punktów danego użytkownika.

Zmianie uległa także data rejestracji – jeśli użytkownik miał konto w starym serwisie, uwzględniona została data rejestracji starego konta, a nie jego aktywacji w nowym serwisie.

Po dodaniu punktów za wcześniejszą aktywność sporo użytkowników przekroczyło pułapy punktów, na podstawie których przyznawane są statusy. W tym miejscu pragniemy podkreślić, że nazwy statusów są żartobliwym określeniem liczby zdobytych punktów, a nie rzeczywistą oceną umiejętności czy wiedzy poszczególnych użytkowników.

Oto limity punktów dla początkowych statusów

:

do 1000 punktów – Nowicjusz

1001 – 3000 punktów – Uczeń

3001 – 6000 punktów – Student

6001 – 10 000 punktów – Nauczyciel

10 001 – 15 000 punktów – Specjalista

Poziomów jest 10 – po przekroczeniu kolejnych pułapów przez najaktywniejszych użytkowników będziemy odkrywać nazwy następnych statusów.

Niestety, nie wszystko od razu zadziałało jak należy

: na stronie Eksperci wszechczasów wyświetlają się błędne wartości punktów i statusów – już pracujemy nad rozwiązaniem problemu.