Wszystkie formaty w jednym pudełku

Obsługa Blu-ray i DivX w jednym odtwarzaczu

Oprócz płyt Blu-ray, DVD oraz CD, odtwarzacz Fauni B1-M110 jako jeden z pierwszych na rynku ma także dodatkową możliwość odtwarzania plików JPEG/MP3/WMA/DivX co sprawi, że nadal można się cieszyć posiadaną kolekcją audio-wideo.

Funai M1-B110 posiada dodatkowy dekoder strumieni audio i wideo. Właśnie za sprawą profilu BD 1.1 (Bonus View), potrafi wyświetlić jednocześnie dwa materiały wideo z dźwiękiem. Teraz oglądając film mamy możliwość w tym samym czasie widzieć i słyszeć na przykład komentarze reżysera czy aktorów, a nie jak dotychczas – tylko widzieć sam obraz w  oknie PIP (Picture-In-Picture). Warto wspomnieć, iż dzięki złączu HDMI w wersji 1.3 urządzenie to potrafi przesyłać za jego pośrednictwem strumień danych dźwięku przestrzennego 7.1 kanałowego Dolby TrueHD i DTS-HD do zewnętrznego amplitunera kina domowego a także przeskalować standardowy materiał wideo zapisany na płycie DVD do standardu 1080p (Full HD). Urządzenie odtwarza również pliki w formacie JPEG/MP3/WMA/DivX. Dodatkową zaletą jest także wbudowany slot na karty pamięci SD, dzięki czemu wyświetlimy na ekranie telewizora zdjęcia, a także odtworzymy ulubioną  muzykę czy obejrzymy film z kamery.

Najnowsze urządzenie marki Funai będzie dostępne w Polsce już z początkiem grudnia w cenie, która nie przekroczy 1000 PLN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.