i830 zaprojektowano na wzór zmysłowej butelki perfum

Pamięć USB niczym flakonik perfum

Na sklepowych półkach pojawił się nietypowy model pamięci flash od PQI. Inteligent Drive i830 - w obudowie stylizowanej na flakonik luksusowych perfum - to nietuzinkowy prezent.

i830 zaprojektowano na wzór zmysłowej butelki perfum. Ten nietypowy design sprawia, że pamięć flash świetnie nadaje się na subtelny prezent np. z okazji zbliżających się Mikołajek czy Świąt Bożego Narodzenia. PQI i830 dostępny jest w dwóch kolorach: srebrnym i złotym.

Obudowa wykonana z aluminium ma gwarantować bezpieczeństwo dla przechowywanych danych. Pamięć wyposażono również w mechanizm zabezpieczenia delikatnych styków – końcówka USB, zupełnie jak w długopisie, wysuwa się natychmiast po wciśnięciu klipsa.

Prędkość odczytu danych z pamięci może wynosić do 27 mb/sek). Dostępne pojemności najnowszej pamięci PQI to: 1, 2, 4 i 8 GB. Pamięć PQI posiada niewielkie wymiary: 52.2 x 19.5 x 8.4mm oraz wieczystą gwarancję producenta. i830 o pojemności 1GB jest dostępny w cenie 26,70 zł, natomiast  2GB kosztuje 27,30 zł, 4GB to wydatek rzędu 39 zł. Z kolei na pamięć o wielkości 8 GB trzeba przeznaczyć 74 zł. Wszystkie wartości są cenami brutto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.