Prosty w obsłudze, ikonowy interfejs użytkownika i intuicyjny układ przycisków ułatwiają prowadzenie rozmów przez Internet

Pierwszy na świecie samodzielny wideotelefon certyfikowany przez Skype

Opracowany wspólnie ze Skype ASUS AiGuru SV1 pozwala na darmowe, nieograniczone połączenia wideo bez konieczności korzystania z komputera.

ASUS wprowadził pierwszy na świecie certyfikowany jako zgodny ze Skype samodzielny wideotelefon pozwalający na wykonywanie internetowych połączeń wideo bez ograniczeń – to AiGuru SV1, produkt z rodziny Eee Phone. Telefon posiada 7-calowy wyświetlacz, wbudowaną kamerę, mikrofon oraz głośnik i umożliwia połączenie z sieciami WiFi. Pozwala on użytkownikom na wykonywanie darmowych internetowych połączeń wideo z innymi użytkownikami Skype bez konieczności korzystania z komputera. Cena urządzenia ASUS AiGuru SV1 to 999 zł. Wideotelefon jest już dostępny w Polsce, w sklepie internetowym Skype’a (www.skype.com/intl/pl/shop/)

Prosty w obsłudze, ikonowy interfejs użytkownika i intuicyjny układ przycisków ułatwiają prowadzenie rozmów przez Internet. Dzięki obsłudze połączeń konferencyjnych, ASUS AiGuru SV1 może służyć jako niedrogie, kompleksowe rozwiązanie tele- i wideokonferencyjne dla małych przedsiębiorstw. Ponadto ASUS AiGuru SV1 umożliwia użytkownikom wykonywanie i odbieranie połączeń z telefonów stacjonarnych i komórkowych po bardzo atrakcyjnych stawkach.

ASUS AiGuru SV1 został stworzony z myślą o rozmowach wideo. Urządzenie posiada duży, 7-calowy ekran ciekłokrystaliczny TFT o wysokiej rozdzielczości oraz wbudowaną kamerę, co zapewnia doskonałą jakość połączeń wideo. ASUS AiGuru SV1 ma również wbudowany mikrofon i głośnik, które zapewniają dźwięk najwyższej jakości. Użytkownicy, którzy pragną rozmawiać w sposób dyskretny, mogą skorzystać ze standardowych słuchawek z mikrofonem podłączanych do złącz mini-jack.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.