Stacja robocza HP xw9400 z nowym procesorem AMD Opteron do zaawansowanych zastosowań

Procesor Shanghai w stacjach roboczych HP

HP zastosował w swoich stacjach roboczych czterordzeniowe procesory AMD Opteron "Shanghai" wykonane w technologii 45 nm.

Nowy procesor AMD Opteron jest instalowany w stacjach roboczych HP xw9400, co zapewnić użytkownikom wymagającym dużej mocy obliczeniowej wydajność i małe zużycie energii. Zwiększa wydajność stacji roboczej w porównaniu z poprzednią generacją procesorów Opteron oraz zmniejsza pobór mocy w stanie bezczynności.

Stacje robocze HP xw9400 z nowymi procesorami AMD Opteron nadają się do zaawansowanych zastosowań, takich jak projektowanie, tworzenie trójwymiarowych treści cyfrowych, specjalistyczne aplikacje przemysłowe (poszukiwanie ropy i gazu) oraz edycja wideo. Orientacyjne ceny detaliczne zaczynają się od 9 000 zł. Stacje dostępne w serwisie internetowym HP oraz za pośrednictwem certyfikowanych partnerów handlowych.

Stacja robocza HP xw9400 oferuje wszystkie zawansowane możliwości projektowania typowe dla wydajnych stacji roboczych HP oraz nowe cechy procesora AMD Opteron, który charakteryzuje się największym wzrostem wydajności i wskaźnika wydajności w przeliczeniu na wat ze wszystkich produktów AMD od czasu wprowadzenia na rynek pierwszych dwurdzeniowych procesorów x86 cztery lata temu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.