Największą zaletą tx2650 jest obracany dotykowy ekran z funkcją tableta

Stylowo zakręcony tablet PC

Na polski rynek trafiła nowa konfiguracja niepowtarzalnego notebooka z obrotowym ekranem i funkcją tablet. HP Pavilion tx2650 będzie oferowany z dwurdzeniowym procesorem AMD Turion X2 Ultra ZM-82 oraz kartą ATI Mobility Radeon HD 3200.

Największą zaletą tx2650 jest obracany dotykowy ekran z funkcją tableta. Pozwala on na tworzenie rysunków oraz przetwarza odręczne pismo w dokumenty tekstowe. Ekran może być używany w tradycyjnym ustawieniu, ale można go także odwrócić i używać jako notesu do pisania czy robienia szkiców. Ekran reaguje zarówno na dotyk palców, jak i na specjalny rysik, nie tylko zastępujący tradycyjną myszkę komputerową, ale także umożliwiający pisanie czy rysowanie. Rysik nie wymaga żadnych baterii, gdyż jest zasilany przy każdorazowym zetknięciu z ekranem.

HP Pavilion tx2650 wyposażony jest w głośniki Altec Lansing, 1,3-megapikselową kamerę internetową, ekran o przekątnej 12,1” (rozdzielczość 1280 x 800 pikseli) pracujący w technologii BrightView oraz dwa mikrofony. Tablet oparty jest o platformę AMD do notebooków nowej generacji z procesorem mobilnym AMD Turion X2 Ultra ZM-82 oraz wydajną kartą graficzną ATI Mobility Radeon HD 3200. Jest wyposażony w 4GB pamięci RAM, dysk twardy 320GB i dwuwarstwową nagrywarkę DVD +/-RW z technologią LightScribe. Za komunikację odpowiada wbudowana karta sieci bezprzewodowej w standardach a/g/n, karta sieciowa Gigabit Ethernet, modem i moduł Bluetooth. Obsługę funkcji multimedialnych zapewniają karta dźwiękowa zgodna z 3D Sound Blaster Pro. Wyposażenia dopełniają czytnik linii papilarnych, czytnik kart pamięci, 3 porty USB, port VGA i wyjście TV S-video. Notebook posiada także złącze dokowania do opcjonalnych stacji dokujących HP xb3000 i HP xb4.

Notebook HP Pavilion tx2650ew dostępny będzie w rekomendowanej cenie około 4000 PLN brutto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.